REDAKTORIAUS SKILTIS: Praktiškai

Audronė MALŪKIENĖ

Mokausi taupyti elektrą. O jūs? Galima liūdnai pajuokauti, kad dalį vidinių ir išorinių taupymo rezervų radome suagituoti aplinkosaugininkų, vis primenančių: kuo mažiau energijos suvartosime, tuo tvaresnė bus aplinka. Tačiau aplinka – reliatyvus dalykas, o štai mūsų piniginė – jau gerokai konkrečiau. Ji aiškiai informuoja: kuo labiau taupysime, tuo daugiau liks kitoms reikmėms. Jos, beje, irgi susietos su ta pačia energetika, tik mus pasiekia per produktų ir paslaugų kainas.

});

Ką darau? Jau senokai pasikeičiau paprastas elektros lemputes į taupiąsias. Dabar – antra serija: įprasti nepleškinti elektros tose patalpose, kuriose nesi, išjungti įrenginius, veikiančius budėjimo režimu ir po truputį naudojančius elektros energiją, menkai tesuteptus drabužius skalbti „paviršutiniškai“ – nenustatant didelės temperatūros ir ilgo skalbimo režimo…  Žinoma, nužygiuoti iki absurdo nesinorėtų, nes jau įpratome, kad buities prietaisai turi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto