Regioninėje kultūros taryboje Mažeikiams atstovaus Indrė Drungilienė

Indrė Drungilienė. Nuotr. iš Tarybos vaizdo įrašo

Penktadienį rajono politikai nusprendė, kas mūsų rajonui atstovaus Telšių apskrities regioninėje kultūros taryboje.
Savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojos Indrės Drungilienės kandidatūrai buvo pritarta vienbalsiai.

});

Reikalavimus atitinka

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, pristatydamas kandidatę, sakė, kad į Regioninę kultūros tarybą negali būti deleguotas bet kas. Kandidatui yra keliami reikalavimai, tarp jų – nepriekaištinga reputacija, ne mažesnė kaip 3 metų patirtis kultūros ar meno srityje, privalu turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą menų, humanitarinių ar socialinių mokslų srityse, kt.
A. Stonkus priminė: regioninės kultūros tarybos formuojamos apskričių teritoriniu pagrindu, jos priima sprendimus dėl Kultūros rėmimo fondo lėšų kultūros ir meno projektams šalies regionuose skyrimo.

Pasižadėjo nuoširdžiai dirbti

I. Drungilienė trumpai prisistatė Tarybos posėdžio dalyviams, ji informavo, kad Klaipėdos universitete įgijo komunikacijos ir informacijos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto