„Regitra“: būsimieji vairuotojai neegzaminuojami, kitos paslaugos teikiamos internetu

Autoriaus nuotrauka

Mažeikiškius, norinčius gauti vairuotojo pažymėjimą, kaip ir kitus šalies gyventojus, jau pusę mėnesio kamuoja nežinia. Karantino laikotarpiu valstybės įmonė „Regitra“ nevykdo vairavimo egzaminų, kada jie bus atnaujinti – neaišku. Didžioji dalis įmonės paslaugų yra perkelta į elektroninę erdvę, tačiau nėra galimybių vairavimo gebėjimus patikrinti nuotoliniu būdu.

Egzaminai atšaukiami

Karantino pradžioje buvo skelbiama, kad iki kovo 30 d. nevyks visi suplanuoti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminai, o tuo laikotarpiu egzaminams užsiregistravusius asmenis VĮ „Regitra“ informuos. Po kovo 30 d. suplanuoti egzaminai šiuo metu nėra atšaukti, tolesni sprendimai priklausys nuo esamos situacijos šalyje.
„Šiuo laikotarpiu nuspręsta nevykdyti vairavimo egzaminų, siekiant maksimaliai išvengti fizinio žmonių kontakto. Naujos registracijos į egzaminus taip pat nėra vykdomos. Taip pat svarbu pastebėti, kad nauji egzaminai iki atskiro sprendimo kol kas nėra planuojami“, – informavo VĮ „Regitra“ Komunikacijos skyriaus specialistė Emilija Bardauskienė.
Įmonė savo klientams yra sudariusi sąlygas paslaugas atlikti tiesiog internetu, tarp jų – ir galimybė nuotoliniu būdu pasikeisti vairuotojo pažymėjimą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “„Regitra“: būsimieji vairuotojai neegzaminuojami, kitos paslaugos teikiamos internetu”

  1. Tomas parašė:

    Neteikiamos ir tos elektroninės paslaugos. Pabandykit įėję į Regitros puslapį prisiregistruot, kad kažkokiu būdu užregistruotų žmogaus įsigytą naują transporto priemonę. Ir pamatysit, kad nevyksta nieko. taip, kad gali jie čia pasakot, kad kažkas vyksta, bet nieko nevyksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*