Reguliariajame čempionate – trečia vieta

Mažeikių „VIP“ šeštadienio rungtynėmis su dabartiniais šalies čempionais baigė reguliarųjį Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatą. Jame iškovota trečioji vieta.

Šeštadienį Radviliškyje mažeikiškiai paskutinėse reguliariojo čempionato rungtynėse susikovė su šalies čempionu Kauno „Žalgiriu“ (tokiu pavadinimu dabar rungtyniauja buvęs „Vytis“).
Rungtynės vyko itin permainingai – jau trečią minutę kauniečiai išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio viduryje Edgaras Baranauskas rezultatą išlygino. Tokio rezultato mūsų ekipai ilgai išlaikyti nepavyko – aštuonioliktą rungtynių minutę kauniečiai pelnė antrą įvartį.
Antro kėlinio pradžioje „Žalgirio“ žaidėjai atitrūko – per minutę pelnė du įvarčius. Tačiau ir „VIP“ futbolininkai lengvai nepasidavė – E. Baranauskas įmušė antrą įvartį, vėliau į kauniečių vartus buvo skirtas šešių metrų baudinys, tačiau jo realizuoti nepavyko.
Paskutinę rungtynių minutę, kai mažeikiškiai pakeitė vartininką penktu aikštės žaidėju, kauniečiai pelnė įvartį į tuščius vartus ir šventė pergalę rezultatu 5:2.