Kontrabandinių cigarečių aptikusiems pareigūnams siūlė kyšį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį policijos pareigūnų surengtas reidas baigėsi netikėtai – bandymu papirkti.


Nustatė dešimt pažeidėjų

Nuo ankstyvo šeštadienio ryto trys rajono policijos ekipažai stebėjo eismą rajono keliuose. Neapsilankyta tik Laižuvos pusėje.
Kaip informavo rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas, tik vienam Sedoje sustabdytam vairuotojui buvo nustatytas 0,39 promilės girtumas, kai leistina norma yra 0,4 promilės.
„Per reidą sulaikėme ir nubaudėme dešimt kelių eismo taisyklių pažeidėjų – vienas vairavo, nenaudodamas saugos diržų, vienas – pametęs valstybinį transporto numerį, trys automobilių savininkai vairavo transporto priemones pasibaigus jų privalomojo draudimo terminui. Dar penki vairuotojai nubausti už kitus smulkius pažeidimus“, – reido rezultatus įvardijo poskyrio viršininkas.


Pasiūlė kyšį

Reidas baigėsi netikėtai – gavę informacijos policijos pareigūnai apsilankė vienoje prekybos vietoje Sedoje, Žvejų gatvėje. Pirminiais tyrimo duomenimis, čia jie aptiko kontrabandinių cigarečių. Norėdama išvengti atsakomybės pardavėja pareigūnams pasiūlė pusantro tūkstančio litų kyšį.
Apie tai buvo informuota Mažeikių rajono policijos komisariato operatyvinė grupė, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo. Už tai gresia laisvės apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tai pirmasis atvejis šiais metais, kai bandyta papirkti policijos pareigūnus, pernai dėl šios priežasties pradėti septyni ikiteisminiai tyrimai.
Statistika liudija, kad šalyje vis dažniau bandoma papirkti policijos pareigūnus. Pernai buvo užfiksuoti 866 tokie atvejai, užpernai – 656, 2011 metais – 385.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto