Reidų metu – neblaivūs eismo dalyviai

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš policija.lrv.lt

Praėjusią savaitę vyko antra gegužės mėnesį policijos numatyta prevencinė priemonė, kurios metu vyko transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimai.

Jos metu Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai dirbo ne tik jų aptarnaujamoje teritorijoje, bet ir Mažeikių rajone.

Per savaitę Telšių apskrityje šio skyriaus pareigūnai sulaikė 3 neblaivius vairuotojus – iš jų 2 Telšiuose, vieną Mažeikiuose (jam nustatytas 1,06 promilės girtumas). Vairuotojams gresia administracinė atsakomybė.

Akcijos metu nustatyti ir 5 neblaivumo atvejai iki 0,41 promilės, kai taikoma administracinė teisena: 4 tokio girtumo vairuotojai nustatyti Telšiuose, 1 – Mažeikių rajone, Kurmaičiuose (alkoholio tikrintuvas parodė 0,34 promilės girtumą).

Dar vieną neblaivų eismo dalyvį priemonės metu sulaikė ir mažeikiškiai policijos pareigūnai – sekmadienį Pikeliuose 57-erių metų vyras, važiavęs dviračiu, pirmu pūtimu įpūtė 1,01 promilės, antru po penkiolikos minučių – vieną promilę.

Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content