Reikia būti atsargiems, atidžiau eiti ir važiuoti

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybė priminė, kad, gausiai pasnigus, ant stogų susikaupęs sniegas, varvekliai kelia pavojų statiniams ir žmonėms. Dėl susikaupusio sniego gali įlūžti stogai, nuo stogų slenkanti sniego lavina, krintantys varvekliai gali sužaloti pėsčiuosius, sugadinti šalia pastatų stovinčius automobilius ir pan.

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius informavo, kad už pastatų ir žmonių saugumą atsakingi statinių savininkai (naudotojai). Jų prašoma pasirūpinti stogų būkle – nuolat valyti sniegą, neleisti susidaryti pavojingam jo sluoksniui, varvekliams.

Prieš pradedant sniego valymo, varveklių šalinimo darbus, tas vietas, kuriose kyla pavojus praeivių gyvybei ar gyventojų turtui, būtina aptverti įspėjamosiomis juostomis.

Per atlydį svarbu būti itin atidiems: išeinant iš pastato gerai apsižvalgyti, nevaikščioti arti aukštų pastatų, nestatyti prie jų bei po apsnigtais medžiais automobilių, įspėti vaikus apie gresiančius pavojus ir nepalikti mažamečių lauke be priežiūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto