Reitinginiame turnyre – neeilinis mažeikiškių pasirodymas

Tomas Bužonas (kairėje) ir Arūnas Čiplys po finalo. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių smiginio „Darts“ klubo nariai dalyvavo reitinginiame Lietuvos smiginio turnyre „Kaišiadorių taurė“ ir ne tik pelnė tašką šalies komandinėse pirmenybėse, bet ir iškovojo neeilinį pasiekimą – turnyro finale dėl pirmos vietos susikovė du mažeikiškiai. Šio lygio varžybose tokio rezultato mūsų sportininkai iki šiol nebuvo pasiekę.

Turnyre, į kurį susirinko daugiau kaip 90 vyrų ir 20 moterų, iš pradžių tradiciškai vyko šalies komandinių pirmenybių turas. Jame mažeikiškiai susikovė su Vilniaus „Legas“ ekipa. Nors mūsų komanda atvyko ne pajėgiausios sudėties, „Darts“ iškovojo pergalę rezultatu 9:3.
Vyrų asmeninėse varžybose iki finalo nužygiavo mažeikiškiai Tomas Bužonas ir Arūnas Čiplys. Pergalę rezultatu 5:2 iškovojo ir nugalėtojo taure buvo apdovanotas A. Čiplys.
„Komandinėse pirmenybėse, kur varžosi dešimt ekipų, jau sužaidėme šešias dvikovas, visose iškovojome pergales. Liko sužaisti tris susitikimus, kaip praėjusių metų šalies čempionai stengsimės apginti titulą, tačiau bus sunku – likusiuose mačuose laukia be pralaimėjimų taip pat žengianti Kretingos ir vieną pralaimėjimą turinti Vilniaus komandos“, – apie komandos pasirodymą kalbėjo jos lyderis A. Čiplys.