Renavo durpyne kilusį gaisrą gesino tris valandas

Atvykę Mažeikių rajono ugniagesiai liepsnojantį garažą užgesino vos per kelias minutes. Autorės nuotraukos

Sekmadienį Mažeikių rajono ugniagesiams gelbėtojams kartu su kolegomis iš kitų rajonų teko gesinti gaisrą Renavo durpyne.

Pavyko sutramdyti

Sekmadienio vakarą buvo pranešta, kad  Židikų seniūnijos Tvaskučių kaime užsidegė sukrautos durpių karavano (didelės krūvos) viršus. Atvykę ugniagesiai aptiko ir kitų atskirų ugnies židinių.
Gaisrą gesino ne tik mūsų rajono ugniagesiai, bet ir jų kolegos iš Klaipėdos ir Skuodo rajonų,  vietos gyventojai. Jiems taip pat talkino bendrovės „Renavo durpynas“ darbuotojai su sava technika.
Po daugiau nei trijų valandų gaisras buvo sustabdytas, pavyko apsaugoti durpyną nuo didesnių nuostolių. Per gaisrą išdegė apie vieną hektarą pievos ir šeši arai durpių.
Kol kas neaišku, dėl kokios priežasties kilo gaisras. Tiriamos įvairios versijos: nuo padegimo iki savaiminio užsidegimo.

Baiminosi dėl laidų

Tuo pačiu metu, kai degė Renavo durpynas, Mažeikiuose netoli sodų bendrijos „Ašva“ užsiliepsnojo garažas.
Ugniagesiams atvykus į vietą, apleistas statinys jau degė atvira liepsna. Ugnies liežuviai buvo tokie dideli, kad beveik pasiekė virš garažo buvusius elektros laidus.
Į gaisravietę subėgo  ir „Ašvos“ sodo bendrijos gyventojai, kurie baiminosi, kad nuo karščio neišlydytų elektros laidai. Tačiau ugniagesiai gaisrą likvidavo vos per kelias minutes.
Buvo konstatuota, kad apleisto garažo viduje užsidegė šiukšlės.
Prie gaisravietės atėję žmonės kalbėjo, kad prieš šį įvykį netoli apleisto garažo sukinėjosi du jaunuoliai ir mergina. Bendrijos gyventojai spėjo, kad garažą galėjo padegti šie žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto