Renavo dvare – lietuvių skalikų regioninė paroda

Nuotr. iš parodos organizatorių archyvo

Renavo dvaro parkas praėjusį savaitgalį sulaukė nemažo būrio keturkojų svečių – čia vyko Lietuvių skalikų augintojų sąjungos organizuota šios veislės šunų regioninė paroda.

Į parodą, kuri vyko Renavo dvaro parterio pievoje, susirinko šios lietuviškos veislės šunų augintojai kartu su trisdešimt šešiais savo keturkojais bičiuliais. Jie atvyko ne tik iš Žemaitijos regiono (Skuodo, Akmenės, Plungės bei Klaipėdos), bet ir iš Aukštaitijos, Kauno bei Vilniaus.

„Sąjunga, kuri gyvuoja jau keturiolika metų, tradiciškai tokias parodas vykdo dvarvietėse, kad žmonės galėtų net tik pasigrožėti parodoje pristatytais augintiniais, bet ir pasidžiaugti išlikusiais dvarais, juos aplankyti. Apie Renavo dvarą galiu pasakyti tik gražius žodžius – šiltas priėmimas, graži aplinka, puikus oras, apie geresnes sąlygas parodai negalėjome net pagalvoti“, – kalbėjo vienas iš parodos organizatorių Ramūnas Dapkevičius.

Nuotr. iš parodos organizatorių archyvo

Praėjusiais metais tokia regioninė lietuvių skalikų paroda vyko Vilkaviškio rajone esančiame Paežerių dvare, užpernai – Bistrampolio dvare, kuris yra Panevėžio rajone.

Lietuvių skalikus parodoje vertino nacionalinės kategorijos teisėja-kinologė Erika Junevičienė, remdamasi Tarptautinės kinologų federacijos taisyklėmis. Pasak parodos organizatoriaus, šį kartą tai buvo eksterjero (išvaizdos vertinimo) konkursas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Renavo dvare – lietuvių skalikų regioninė paroda”

  1. Qwerty parašė:

    Fotografijų autorius – D. Makavičius :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto