Renginyje mokiniai pasisėmė žinių ir idėjų

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Beveik 50 Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokinių apsilankė didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje – #SWITCH!, vykusiame Žalgirio arenoje Kaune. Renginys truko visą dieną, anot organizatorių, dalyvių buvo daugiau nei 15 000.
„Svarbiausia jaunimui suprasti, kad pasaulis keičiasi. Dabar reikia protingų žmonių, žinančių, kaip programuoti ir dirbti su naujausiomis technologijomis. – #SWITCH! tikslus įvardino renginio sumanytojas, Europos Parlamento narys Antanas Guoga. – Mes norime įkvėpti jaunimą ir duoti žinių, kad jis eitų pirmyn, kurdamas sėkmingą Lietuvą.“

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Šiais metais #SWITCH! buvo suskirstytas į skirtingas dalis. Verslui buvo skirta profesionalų zona, kurioje dalyvavo kompanijos „Google“, „Yahoo“. Čia buvo diskutuojama apie kibernetinį saugumą; privatumą elektroninėje erdvėje; elektroninę prekybą. Veikė #SWITCH! mokslo mugė, kur universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos šalies pristatė su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas. Švietimo dalyje patirtimi dalijosi ekspertai iš Suomijos ir Estijos. „Cool&Crazy“ technologijų erdvėje, virtualioje realybėje buvo galima skristi parasparniu, išbandyti 3D spausdintuvą ir technologijų pabėgimo kambarį, išmokti skraidinti droną ir dalyvauti robotų kovose.
#SWITCH! dalyvavę mokiniai neslėpė, kad toks renginys buvo ne tik puiki proga atitrūkti nuo pamokų, pereiti per Laisvės alėją, bet ir neįkainojama proga papildyti žinių bagažą, vieniems – praktinėmis, kitiems – teorinėmis žiniomis.
Daiva ABRUTIENĖ,
mokinių ugdymo karjerai kuratorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto