Rinkimai – postūmis pokyčiams ir partijose

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Seimo nario mandato vienmandatinėje Mažeikių rinkimų apygardoje siekė šešių partijų ir vienos koalicijos atstovai. Kaip jau rašėme, sėkmingiausias pirmasis rinkimų turas buvo į antrą turą patekusiam „tvarkiečiui“ Kęstučiui Bartkevičiui ir konservatorei Linai Rimkienei.

Daugiamandatėje rinkimų apygardoje mažeikiškiai, kaip ir visos šalies rinkėjai, sprendė, kokią partiją iš dvylikos ir dviejų koalicijų norėtų matyti Seime. Daugiausia balsų (3631) jie atidavė už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą. Per du tūkstančius rinkėjų balsavo už antroje vietoje likusius  konservatorius (2665) ir trečioje – socialdemokratus (2514).
Daugiau kaip dešimtadalis prie balsadėžių atėjusių mažeikiškių (1762) savo balsus atidavė Antikorupcinei N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijai (Lietuvos centro partija, Lietuvos pensininkų partija). Partija Tvarka ir teisingumas, surinkusi 1415 balsų, liko penkta, Liberalų sąjūdis (866) – šeštas. Mažiausiai mažeikiškių (433) pasirinko Darbo partiją.
Apie rinkimų rezultatus „Santarvė“ kalbėjosi su partijų Mažeikių skyrių pirmininkais. Visų klausėme to paties: kaip jie vertina savo partijos rinkimų rezultatus šalyje, rajone, kas labiausiai nustebino. Kodėl, jų nuomone, buvo toks rinkėjų pasirinkimas. Prašėme apibūdinti pačią rinkimų kampaniją, rinkimų organizavimą – ar viskas buvo gerai? Rūpėjo sužinoti, kokius pokyčius rinkimų rezultatai padiktuos partijos veikloje ir pan.

Kaip rinkimų rezultatus vertina partijų skyrių vadovai, skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Rinkimai – postūmis pokyčiams ir partijose”

 1. Rinkejas parašė:

  Tikrai kad ne uz Landsbergius ar Krevius Moki vezi . O gal uz Kubiliu? jis imigrantu daugiau atsivezti nori pinigu gal paskolins is JAV milijardieriu uz dideles palukanas.

 2. nu šiūša parašė:

  Nenukabinkite snukučio, viskas bus gerai. grūdų porciją kasdien gausite. Alkana neliksite. :)

 3. shiusha parašė:

  visada Lietuvoje buvo dinastinis valdymas ar bent jau kelios dinastijos. dabar valdo landsbergistai ir dabar ju era.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Ateina genijai ir vėl išnyksta.
  Atėjo Landsbergiai – visiems laikams!
  O sako dar – Tauta neklysta,
  Vergovę užsieniuose pasirinkdama savo vaikams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*