Rinkimų komisijoms pateikiamų skundų nemažėja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisija „Santarvę“ informavo apie dar tris naujus skundus, susijusius su politine reklama. Dar anksčiau skaitytojus informavome apie keturis skundus, pasiekusius Savivaldybės rinkimų komisiją, ir vieną – Vyriausiąją rinkimų komisiją.
Pastaroji komisija šią savaitę išnagrinėjo dar vieną skundą, susijusį su mažeikiškių kandidatų veikla. Ir šį kartą pripažintas pažeidimas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Rinkimų komisijoms pateikiamų skundų nemažėja”

 1. rikis parašė:

  Senus bezdalus reikia pas chebrytę palsėtį ant 5 metų , į savivaldybę jeigu norim permainų reikia iki 35 metų pretendentus, kitaip pirdūnų kastos nepakeisim ….

 2. B. parašė:

  Miestui reikalingas šeimininkas. Pažadų daug, nežinai net kam atiduoti savo balsą, o tuo tarpu prie Draugystės 18 bendrabučio šiukšlių kalnas auga ir auga. Dar nuo pernai metų. Tuoj atšils ir po miestą pasklis smarvė, musės, o gal būt ir graužikai. Išeina, gaspadoriaus nėra arba jis dabar labai užimtas.

 3. klientas parašė:

  Nu va Mažeikius jau pasiekė žinia iš vyriausiosios rinkimų komisijos,kad ponia Rimkienė pažeidė(PAPIRKINĖJO rinkėjus) rinkimų 6 straipsnio nuostatą..Kita komisija skirs baudą Rimkienei arba bausmę visai konservatorių partijai.Kokio dydžio bausmė teks palaukti ?

 4. Ohoho parašė:

  Tai jau išėjo tenio šikpopieris?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto