Rinkimų komisijos aiškinasi mažeikiškių skundus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškių – politinių partijų ir rinkėjų – skundai, susiję su politine reklama, pasiekė ne tik Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisiją, bet ir Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK).
Savivaldybės rinkimų komisija „Santarvę“ informavo apie iki vasario 7 dienos gautus keturis skundus.
Vieną skundą dėl galimos politinės reklamos aiškinosi VRK.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Rinkimų komisijos aiškinasi mažeikiškių skundus”

 1. na parašė:

  niekas nesidomi,kad tai paslėpta reklama,už kurią nereikia mokėti sąrašo Nr4 ,1 ir 25 Numerio reklamos bukletai buvo sumesti kartu su apmokėjimo už buto paslaugas lapeliais,juk ir kvailiui aišku ką tai reiškia,juk ,šios dvi benrovės glaudžiai susijusios su savivaldybės dabartiniais ponais

 2. pastebėjimas parašė:

  Rinkimuose į seimą rimkienės fotkės kabojo miesto stulpuose.Nepadėjo.Šiemet pakeitė taktiką ir fotkės įsitaisė priemiesčio laukuose ant Žemalės kelio griovio krašto. Tik neaiškų kodėl būtent ten?Gal čia nauja protesto formą,kad mieste nebegalima bele kur kaboti? :) Jo – iškraipytų veidrodžių pasaulis.Kas kaip moka taip ir šoka.

 3. B. parašė:

  Aš noriu sužinoti vieną dalyką. Kas turi sutvarkyti tą šiukšlių kalną prie Draugystės 18 bendrabučio, kuris didėja ir didėja kasdien, kur šiukšlės dar nuo pernai metų neišvežtos? Nežinau kas už tai atsako. Sena valdžia ar nauja, kurios dar neišrinkom?

 4. Sutapimas? parašė:

  Sąrašas Nr.4 buklėtai į pašto dežutės atsidūrė kartu su Admituro apmokėjimo lapeliais.

 5. Jadze to jadze parašė:

  Teny cia tu? A ko vardo nepasirasai, gi rinkejams reik zinot savo didvyrius? Nu matai, ziauriai nemegstu pazaduku ir melagiu. Kai Lina tiek prisimeluos kiek dabartinis, valysiuos ir su ja…Aaaaauuuuuuu, klasteriai, viadukai, sporto arenos, dviraciu takai i Palanga atrieda atidunda……………….

 6. to jadze parašė:

  tai matyt mieliau savo gerą vietą su ponia Lina valais, reik paprašyti, kad daugiau jo tau parūpintų, paprašysim linos, kad neapkabintų visų šviestuvų, o tau tiesiai į Šerkšnėnus atvežtų, galėsi trinti iki negalėjimo :)

 7. Jadze parašė:

  Nu zinokit, noriu socdemams ar kaip ten anie vadinas, pareikst pretenzija. Popierius jusu kiets, slidus, visiskai nekokybiskai rudaja nuvalo, tenio fizionomija tulike istepliojau su „sokoladu“ baisiai prie veido netink. Bent jau koki klasteri pazadekit, ar bent jau kosmodroma Serksnenuos, valyciaus tada su kitais bukletais…

 8. Aaa parašė:

  Tenys save išvis ant šikpopierio nebent galėtų spausdint.

 9. Eko parašė:

  Geriausia,kad spausdintu ant visai ekologisko ir minksto popieriaus…..,tada visai neterstume gamtos ir saugotume sveikata

 10. Barbora parašė:

  O ar nebutu galima ponai tuos reklaminius bukletus gaminti ant kokio tai minkstesnio popieriaus,ir dazu truputuka maziau.Nes dabar labai sunku ugni pasikurt su tais bukletais.
  Aciu

 11. besipiktinančiam Artūrui parašė:

  Deja, jus neteisus – tai nėra įstatymo pažeidimas, kad ir kaip keista bebūtų.

 12. Artūras parašė:

  Dar pridėsiu. Ponai būsimi kandidatai į merus. Gal savo spalvotus reklaminius plakatus klijuokit ant Mažeikių centre esančios kulinarinės parduotuvės, kuri griūna? Ką? Neįkandat į šį miesto skaudulį? Geriau laiptines šiukšlinti ar ant fanerinės lentos kabinti savo veidus? Tokie jūs ir merai būsimi tada… Poieriaus gadintojai.

 13. Artūras parašė:

  Sąrašo Nr. 1 ir Nr. 4 kandidatai negerbia įstatymų. Suorasčiau jei kartą jų bukletus reklaminius tektų išimti iš pašto dėžutės, bet tai tenka daryti vos ne kas dieną. Gerbiamas Teny ir gerbiamas Tvaros teisingumo partijos atstove, pavardės neįsiminiau, nes bukletus tiesiai į šiukšlinę metu. Gerbiami ponai, mano pašto dėžutė tvarkinga ir pažymėta ryškiu ženklu: reklama nepageidaujama. Jūs pažeidžiat įstatymą. O be to labai šiukšlinat daugiabučių laiptines savo brošiūromis. Kas dieną kišdami savo besišypsančius veidus, kur krūvos jau laiptinėse mėtosi, man atrodo dar labiau atbaidote rinkėjus. Vien dėl įdomumo neatmetu galimybės kreiptis į VRK su skundu, jei dar sykį išvysiu kandidatų reklaminius bukletus savo pašto dėžutėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto