Rinktinės stovykloje – mažeikiškiai

Nuotr. iš klubo archyvo

Trys mūsų miesto reprezentacinės futbolo ekipos „FK Atmosfera“ žaidėjai dalyvauja Lietuvos futbolo vaikinų rinktinės iki aštuoniolikos metų treniruočių stovykloje.

Lietuvos futbolo rinktinei, kurią sudaro sportininkai iki 18-os metų, neseniai vadovauti pradėjęs legendinis mūsų šalies futbolininkas Valdas Ivanauskas į treniruočių stovyklą, kuri šią savaitę vyko Kaune, pakvietė 25 kandidatus. Tarp jų – trys mūsų miesto vyrų ekipos „FK Atmosfera“ žaidėjai: gynėjas Denisas Stankus, saugai Pijus Meižis ir Domantas Šluta.
D. Šluta futbolo pradžiamokslį praėjo Telšiuose, o D. Stankus ir P. Meižis yra Mažeikių futbolo klubo „Atmosfera“ auklėtiniai.
„FK Atmosfera“ projektų vadovas Nerijus Gudaitis įsitikinęs, kad geri žaidėjai yra matomi.
„Žaisk, pasirodyk ir pastebės – taip sakau savo auklėtiniams ir šie žodžiai pasitvirtina. Tik taip galiu pakomentuoti, kad į aštuoniolikmečių rinktinę kviečiami mūsų miesto žaidėjai. Vien kandidatų stovykla duoda daug – atėjęs naujas rinktinės treneris nori pasižiūrėti, kas kaip žaidžia, kaip jaučiasi aikštėje. Jauniesiems žaidėjams tai yra didžiulė motyvacija: tu esi tarp geriausių savo amžiaus futbolininkų, gali pasitikrinti, kas yra kas. Didelė mokykla yra ir tai, kad būni su charizmatišku treneriu, koks yra Valdas Ivanauskas“, – kalbėjo N. Gudaitis.
Visas straipsnis – laikraštyje.

One Reply to “Rinktinės stovykloje – mažeikiškiai”

  1. sportininkas parašė:

    TAI yra trenerio A.Mikos aukletiniai ,ir telsiskis dauguma turnyru buvo jo kvieciamas prisijungti prie komandos,SAUNU

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*