Rotariečių dovana mažeikiškiui – delfinų terapija

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“ sujungė kitų Lietuvos miestų Rotary klubus dėl bendro tikslo – stovyklos „Delfinų terapija – Lietuvos vaikams“.
Galimybę dalyvauti delfinų terapijos seansuose turėjo ir negalią turintis mažeikiškis berniukas.

Mažeikių Rotary klubo prezidentas Arvydas Šemeta „Santarvei“ sakė, kad mažeikiškiams klubo nariams, išgirdusiems apie klaipėdiečių organizuojamą projektą, kurio metu suteikiama galimybė sergantiems, neįgaliems vaikams sudalyvauti delfinų terapijos seansuose, nebuvo sunku apsispręsti, ar prie šio reikalo prisijungti.
„Kristiną Šimanauskienę pažinojome kaip labai puikų žmogų, žinojome, kad jos šeima augina ligotą vaikelį. Žinojome, kad ji yra mama, daranti viską, kas įmanoma, kad tik jos šešiamečiam sūnui Nojui būtų geriau“, – paaiškino pašnekovas.
Kai klubo prezidentas paskambino moteriai ir klubo narių vardu pasiūlė finansuoti dviejų savaičių trukmės delfinų terapijos seansus, apgyvendinimo Klaipėdoje, maitinimo išlaidas, moteris pripažino, kad jau anksčiau žinojo apie delfinų terapiją, tačiau ten sūnaus nevežė, nes tai brangus dalykas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

14 Atsakymų į “Rotariečių dovana mažeikiškiui – delfinų terapija”

 1. Bronė parašė:

  Ačiu Rotariečiam ..pas mus daug turtuoliu ..bet net savo artimus žmones neaplanko ..nes jie seni ar neigalus ….kai kam gėda ..nors turėtu buti gėda jei nusigėres ar koks ..tai visiem linkiu neužmiršti ..mylėkim savo artima ..ir bukim laimingi …….

 2. Jonis parašė:

  Uztad Santarve net viso straipsnio nesugebejo isvirpinti , reiktu paskelbt akcija Paremkin Santarves savininka kas kuom galim , as galiu paaukot para kelniu panesiotu ir kaliosai dar visai nieko yra ….

 3. Huliganas parašė:

  Saunuoliai rotarieciai. Zinau daug ju labai geru darbu, pagalbu. Cia nereklama o tiesiog zurnalistai saunuoliai kad viesina gerus ivykius o ne kokius girtu avarijas ar smurta artimoj aplinkoj. Saunuoliai Rotarieciai.

 4. Polcherija parašė:

  Jeigu mes kiekvienas padarytumėm po vieną žmogutį laimingą,kiek Lietuvoje būtų laiming žmonių.

 5. to B parašė:

  Dėkoti yra būtina, ir puiku, kai dėkinga berniuko šeima gražiai visiems dėkoja. Duok Dieve, kad ta maža, graži širdelė dar daug daug gerumų išgyventų. Tačiau žema yra puikuotis, gražiai fotografuotis tiems, kurie visiškai niekuo prie to gero darbo neprisidėjo. Tuštybės mugė.

 6. Polcherija parašė:

  Labiausiai pagalbos reikia tam Vietiniui,toks pavydas,pyktis,gal dar Delfinai ir pamačytu.

 7. B. parašė:

  Vietiniui. Maža širdelė visam amžiui prisimena ir skausmą, ir džiaugsmą. Tol, kol ji plaks, prisimins ir šias džiaugsmo minutes, ir žmogų, kuris tas minutes tai širdelei padovanojo. Iš kur pas Tamstą tiek pykčio? Gal vaikystėje nebuvai sutikęs gerų žmonių?

 8. Jonas parašė:

  to vietinis…iš kur tiek pykčio,pagiežos ir kodėl tau reikia statistikos apie pinigines ?Ką tik atšventėm Kalėdas kai vienas kitam linkėjome kuo geriausios kloties ir še tau – pykčio protrūkis

 9. to vietinis parašė:

  Tuo geru darbu giriasi bent kelios organizacijos, viena per kitą garsiau postringauja apie savo a la gerą darbą. Vienas vaikas, tik vienas, o tose organizacijose krūva besipuikuojančių vyrų ir moterų. Kaip plačiai KIEKVIENAS iš jų atvėrė savo pinigines? Dabar susidaro įspūdis, kad duotas centas, o pagyrų kaip už milijoną. Šiaip viskas sugrįžta, puikybė taip pat.

 10. vietinis parašė:

  toks kaip omas yra pavydus….nes pats negali to padaryti o būtent pasidalinti gerumu

 11. vietinis parašė:

  tokie kaip omas yra pavydūs….nes patys negali to padaryti o būtent pasidalinti gerumu

 12. omas parašė:

  geri darbai daromi tyliai, o nereklamuojant save kito nelaimeje

 13. B. parašė:

  Gero žmogaus geras poelgis.

 14. Poljerija parašė:

  Arvydai, kaip malonu skaityt,kad yra dar tokių žmonių,kuriems nesvetimos kitų bėdos. Gerų ateinančių metų ir būkit laimingi su savo šeima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto