„Rudenėli, aš žygiuoju sveikas!“

Nuotr. iš darželio archyvo

Lynojantis, šaltokas, rudeniškas penktadienio rytas neišgąsdino Sedos darželio priešmokyklinukų ir svečių iš Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos – pirmokėlių. Vaikai dalyvavo žygyje (laikantis visų saugumo reikalavimų) ,,Rudenėli, aš žygiuoju sveikas!“ Sedos darželio surengtas žygis, bendruomenės ėjimas su šiaurietiškomis lazdomis vainikavo šios darželio sporto projekto „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“ vienos iš veiklų užbaigimą. Šis žygis sutapo su Europos judumo savaite. Juo siekėme atkreipti visuomenės dėmesį į tvarų judėjimą ir oro taršos problemas visame pasaulyje.
Nuo 2020 metų rugsėjo vaikai – dabartiniai Sedos darželio priešmokyklinukai ir Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pirmokai – dalyvauja projekte „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“. Jis bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas, ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis.
Vaikai lankė krepšinio, teniso, ėjimo šiaurietiškomis lazdomis veiklas, užsiėmimus baseine. Dėl ekstremalios situacijos šalyje nuo praėjusių metų lapkričio 1 d. veiklos buvo nutrauktos. Šių metų balandžio 1 d. atnaujinti „Ėjimo šiaurietiškomis lazdomis“ užsiėmimai, kuriuos vedė instruktorius Arūnas Katkus. Jo dėka pavyko įgyvendinti vieną iš projekto etapų. Vaikai susipažino su ėjimo šiaurietiškomis lazdomis sportu, daug vaikščiojo, judėjo gryname ore, išmoko taisyklingai susireguliuoti lazdas pagal savo ūgį, taisyklingai jas laikyti, jomis naudotis, mokėsi klausytis instrukcijų, komandų, bendrauti, bendradarbiauti.
Visi žygio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, diplomais, padėkos raštais.
Tikime, kad ši sporto šaka taps populiari ne tik Sedos darželio bendruomenėje, bet ir visame Sedos mieste. Instruktorius Arūnas, puoselėjantis sveiką, aktyvų gyvenimo būdą, noriai bendraujantis ir bendradarbiaujantis, pažadėjo prisidėti prie ėjimo šiaurietiškomis lazdomis populiarinimo Sedos bendruomenėje.
Sedos darželio bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkoju instruktoriui A. Katkui, ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Vilmai Pocienei, Audrai Sakalauskaitei, priešmokyklinio ugdymo mokytojoms Irenai Monstavičienei, Astrai Stonkuvienei, mokytojų padėjėjoms Deimantei Strikaitytei, Emai Gečaitei už dalyvavimą sporto projekte „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“, nuoširdų darbą su vaikais lavinant ėjimo šiaurietiškomis lazdomis įgūdžius, aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo propagavimą. Dėkoju pradinių klasių mokytojai Ingai Noreikienei už nuoširdų bendradarbiavimą ir bendravimą.
Būkime sveiki, aktyvūs, pozityvūs!
Rasa MILIEŠKIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotr. iš darželio archyvo
Nuotr. iš darželio archyvo
Nuotr. iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*