Rudens garderobas vyrams: ką reikia turėti spintoje?

Naujas sezonas visuomet paskatina atnaujinti savo garderobą – ypač tuomet, kai pereiname į šaltesnį metų laikotarpį. Net ir šaltesnėmis dienomis norisi ne tik jaustis šiltai, bet ir atrodyti stilingai: dėl to savo aprangą reikia apgalvoti dar labiau. Visgi, jeigu savo spintoje turėsite žemiau pateiktas garderobo detales, būsite pilnai pasiruošę rudeniškiems orams.

Minkšti megztiniai

Tai – neabejotinai yra vieni pagrindinių drabužių kovojant su atvėsusiais orais. Jų kūrėjai rūpinasi, kad net ir tokioje kovoje galėtumėte išlikti stilingi, tad labai didelė tikimybė, jog prekyboje dažnai išvysite ryškesnius jų atspalvius. Nesuklysite pasirinkę minkštesnes, maloniai prie odos besiliečiančias medžiagas – jos užtikrins dar didesnį jaukumą.

Šilti džemperiai su gobtuvu

Šie drabužiai šaltuoju sezonu taip pat yra puikus pasirinkimas – pasirinkus platesnius jų modelius, tokius džemperius galima pritaikyti ir rūbų sluoksniavimui. Žinoma, tokie drabužiai nebus vieni puošniausių, tačiau jeigu pasirinksite neutralų atspalvį, juos tikrai galėsite dėvėti ir darbe, ir mieste – derinimas nesukels papildomų rūpesčių.

Ilgi paltai

Nors rudens pradžioje gatvėse karaliauja odinės striukės vyrams, neilgai trukus teks pagalvoti, kuo būtų galima jas pakeisti. Tuomet patariama atkreipti dėmesį į paltus: nepriklausomai nuo to, ar rinksitės plonesnį lietpaltį, ar šiltesnį vilnonį rūbą, nesuklysite pasirinkę ilgesnį modelį. Tokie rūbai bet kokiai aprangai pridės elegancijos ir solidumo – dėl to šį sezoną jiems netrūksta populiarumo.

Blogiems orams nepaveiki avalynė

Prasidėjus rudeniškiems orams, tenka atsisveikinti su sportbačiais ir pagalvoti apie šiltesnę, vandeniui atsparią avalynę. Dažniausiai šiuo sezonu pasirenkami aulinukai, tačiau ir jie gali būti įvairių ilgių bei stilių, tad turėsite galimybę eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Įvairiapusišku asortimentu ir aukšta kokybe pasižymi Rieker batai vyrams – platus jų pasirinkimas siūlomas Pigu.lt el. parduotuvėje.

Garinti džinsai

Tokie džinsai bus tarsi tarpinis variantas tarp vasariškų plėšytų ir šiltesnių žieminių modelių. Be to, juos lengvai galėsite suderinti su bet kuriomis kitomis šiame sąraše esančiomis garderobo detalėmis. Galite rinktis įvairius tokių džinsų atspalvius ar paieškoti kitų papildomų detalių turinčių kelnių – net ir pasibaigus sezonui, jos vis vien išliks aktualios ir itin universalios.

Pūstos striukės

Tokios striukės tampa kasdieniais rūbais tiek rudens, tiek ir žiemos sezonu – jos užtikrina malonią šilumą ir tuo pačiu leidžia nepamesti savo stiliaus. Jeigu norite subtilesnio, lengvai derinamo viršutinio rūbo, rinkitės neutralesnes, tamsias spalvas, tačiau turėkite omenyje, kad pūstos striukės gali būti ir ryškiaspalvės – toks drabužis galėtų pagyvinti niūrias rudeniškas dienas.

Flaneliniai marškiniai

Sunkūs, šilti flaneliniai marškiniai yra vieni rudens sezono favoritų, kuriuos galima suderinti su įvairiausiais kitais rūbais. Galite rinktis baltus marškinėlius, džemperius su gobtuvu, liemenes ar įvairius kitus viršutinius drabužius – šie stilingi marškiniai visuomet suras savo vietą galutiniame Jūsų įvaizdyje. Jei iki šiol jų nebuvote įsigiję, šis ruduo – puikus metas ištaisyti šią klaidą.

Patogūs marškinėliai

Lengvai krentančių marškinėlių prisireikia ištisus metus, tačiau rudenį ir žiemą rekomenduojama jų kolekciją papildyti šiltesniais modeliais. Tikėtina, kad marškinėliai bus naudojami rūbų sluoksniavimui, tad ypač svarbu pasirinkti maloniai prie odos besiliečiančias ir gerai kvėpuojančias medžiagas. O jeigu jie liks matomi, reikėtų pagalvoti ir apie dizainą – geriausia savo spintoje turėti keletą skirtingų atspalvių.

Tarp visų šių drabužių tikrai surasite bent kelis, kuriuos norėsis įtraukti į savo garderobą. Tačiau drąsiai galima panaudoti ir kitas stiliaus detales – kuo jų bus daugiau, tuo įdomesnius derinius pavyks sukurti. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto