Rungtynių rezultatai vienus nuvylė, kitus pakylėjo

Skirtingomis nuotaikomis 2020 metus baigė mūsų krepšinio ir salės futbolo komandos – „Erelių“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, o „VIP“ salės futbolininkai patyrė itin apmaudų pralaimėjimą.

Pakilo aukštyn

Paskutinėms šių metų Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėms trečiadienio vakarą namuose Mažeikių „Ereliai“ susitiko su Vilniaus „Perlu Energija“. Visas rungtynes mažeikiškiai išlaikė iniciatyvą ir pergalę pelnė šešių taškų skirtumu 82:76 (26:19, 21:20, 24:19, 11:18).
Į trečią pergalę iš eilės ekipą vedė 19 taškų pelnęs Karolis Sapiega, 16 – Augustinas Venckus, 15 taškų pridėjo Edgaras Preibys, 13 taškų įmetė Andrius Gaidys.
Vilniečių gretose rungtyniavę buvę Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai pasirodė skirtingai: Jokūbas Rubinas į gimtojo miesto ekipos krepšį įmetė 16 taškų, o Lukas Valantinas taškų nepelnė.
Komandoms sužaidus skirtingą skaičių rungtynių, „Ereliai“ su 5 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų pakilo į 8-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Stojo į pergalių kelią

Kalbėdamas apie komandos atgimimą jos treneris Darius Dimavičius išskyrė tris priežastis, kurios ekipą buvo pastačiusios į nepavydėtiną padėtį.
„Pirmiausia, išsigydėme traumas. Koks gali būti treniruočių procesas, kai į vakarinę treniruotę susirenka tik penki žaidėjai? Kaip rengti visavertes pratybas, ruoštis rungtynėms? Antra priežastis – finansinės problemos, kurios, ne paslaptis, taip pat paveikia žaidėjus. Trečia – pergalių „badas“, kai iš eilės patiriama dvylika pralaimėjimų“, – „Santarvei“ sakė treneris.
Pasak D. Dimavičiaus, finansinė padėtis stabilizavosi, psichologinė atmosfera gera, tad lieka tik sau palinkėti, kad senųjų metų pabaigoje pasiekti rezultatai persikeltų ir į Naujus.

Apmaudus pralaimėjimas

Paskutinės metų rungtynės Radviliškyje, kur mūsų „VIP“ futbolininkai susikovė su Alytaus „DFK Dainava“, vyko itin permainingai ir baigėsi rezultatu 7:6 alytiškių naudai.
Ketvirtą pirmojo kėlinio minutę po Edgaro Stankevičiaus įvarčio mažeikiškiai pirmavo, po trijų minučių svečiai rezultatą išlygino. Kėlinio viduryje Marius Butėnas jį vėl persvėrė. Kėlinio pabaiga mūsų ekipos trenerius privertė griebtis už galvos – per dvi minutes buvo praleisti keturi apmaudūs įvarčiai ir alytiškiai pirmavo rezultatu 5:2.
Antrame kėlinyje Roko Gecevičiaus ir Arūno Šteino įvarčiai sumažino skirtumą iki minimumo, varžovai į tai atsakė taikliu smūgiu. Kėlinio pabaigoje po įvartį pelnė E. Stankevičius ir M. Butėnas, rezultatas tapo lygus 6:6. Deja, jo išlaikyti nepavyko – paskutinėmis rungtynių akimirkomis mūsų vartininkas įsimušė kamuolį į savo vartus.

Nukrito laipteliu žemiau

Po šio pralaimėjimo praleidusi į priekį alytiškius, „VIP“ komanda nukrito į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą.
„Žaidėme be dviejų pagrindinių futbolininkų. Vyrai kovojo, tačiau vartininkų klaidos varė į neviltį. Didelėmis pastangomis išlyginome rezultatą, buvome verti bent taško, tačiau apmaudi klaida viską nubraukė.
Ketvirta vieta nesame labai patenkinti – praradome kelis mums labai reikalingus taškus. Nesusivaldome, susirenkame korteles, po to žaidėjai privalo praleisti rungtynes.
Kitų metų planai lieka tie patys – stengtis užimti kuo aukštesnę vietą, kad atkrintamosiose varžybose žaistume su kuo silpnesniu varžovu“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.

5 Atsakymai į “Rungtynių rezultatai vienus nuvylė, kitus pakylėjo”

1. kas paneigs parašė:

2020-01-04 nklyga.lt: Vilniaus „Perlo Energijos“ komandoje buvo užfiksuotas COVID-19 atvejis, dėl to nukeliamos dvejos ekipos rungtynės…

2. Robertas parašė:

Atsakymui… Ar galėtumėt pasidžiaugti pergale? Aš tai šiuo momentu užstosiu buvusį vadovą p.Petrulevičių. Jei žmogus myli komandą,tai ir nebebūdamas vadovu serga už Erelių komandą. Valio. Kuo daugiau būtų mylinčių krepšinį,futbolą,tuo Mažeikiams būtų geriau.

1. siaip parašė:

Tai, matyt, pats buvote varžybose, kurios turi vykti be žiūrovų – kartu su 4 blondinėmis ir kt., be kaukės prie komandų žaidėjų, trenerių, teisėjų ir kt. puolančiu Petrulevičiu. Buvo norinčiųjų ir daugiau dalyvauti varžybose, nes tvarkos ir iki šiol galimai nebuvo. Tai tada visi mažeikiškiai dabar gali eiti į varžybas šią savaitę? Varom visi, nusispjaut į visus Vyriausybės nutarimus, karantinus! Matyt, neturite reanimacijoje gulinčių artimųjų… Kur policija ir savivaldybės ekstremalių… komisija? Yra delfi įrašas, reikėtų tinkamai įvertinti.

3. klausimas parašė:

Nežiūrėjote Erelių krepšinio varžybų? Kodėl nerašote, kad rungtynes be žiūrovų stebėjo 4 masažistės, buvęs vadovas ir kt. Pabaigoje varžybų pradėjęs siautėti buvęs klubo vadovas Petrulevičius buvo be kaukės, sveikino visus. Apie kokius 2 m atstumus, kaukes galėjo būti kalba. Kur Policija žiūri ir ekstremalių situacijų komisija? Ar klubas neturi atsakyti už padėtį varžybose?