Šalies čempionams „VIP“ pasipriešino garbingai

Trečiadienio vakarą Radviliškyje Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse žaidžianti Mažeikių „VIP“ komanda garbingai kovojo su daugkartiniu šalies čempionu „Kauno Žalgiriu“.

Jau antrą rungtynių minutę Mantas Rusys išvedė Mažeikių „VIP“ į priekį. Pranašumu ilgai džiaugtis neteko – vienas po kito į mūsų ekipos vartus krito keturi įvarčiai. Tačiau į pertrauką mūsų komanda išėjo pakilios nuotaikos – paskutinę kėlinio minutę Evaldas Kugys į kauniečių vartus pasiuntė antrą įvartį.
Po pertraukos vyko atkakli kova, kurioje šalies čempionai įrodė savo vertę – pelnę dar du įvarčius, jie šventė pergalę rezultatu 6:2.
„VIP“ treneris Andrius Žukovas taip įvertino mažeikiškių žaidimą: „Nors ir pralaimėjome, rungtynės paliko gerą įspūdį: komanda, kuri šį kartą žaidė bene stipriausios sudėties, kovojo su ugnele, nesusitaikė su pralaimėjimu. Pirmi pelnėme įvartį, tačiau juo ilgai nespėjome pasidžiaugti. Antrame kėlinyje net tris kartus mūsų žaidėjai išėjo vienas prieš vieną su varžovų vartininku, tačiau nesugebėjo jo įveikti. Sunku kovoti, kai Kauno ekipoje rungtyniauja net penki brazilai, jie labai stiprūs techniškai, tokių aš dar nesu matęs. Be to, mūsų šalies rinktinės nariai ir komanda treniruojasi kiekvieną dieną. Pasiektas rezultatas, atkakli „VIP“ futbolininkų kova mus visus nudžiugino.“
Kitas čempionato rungtynes mūsų ekipa žais sekmadienį – Jonavoje susitiks su „Jonavos Vikingais“.