Šalies čempionate stipriausia buvo „Žemaitijos“ komanda

Autorius Vidas STANKUS
„Žemaitijos“ sportininkai komandinę čempionato taurę iškovojo jau antrą kartą. Nuotr. iš komandos archyvo

Trečią kartą Židikuose surengtame šalies svarsčių stūmimo čempionate komandinėje įskaitoje triumfavo židikiškių sportininkų „Žemaitijos“ komanda, surinkusi maksimalią taškų sumą.

Pagerino šalies rekordą

Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos stūmimo rungties čempionatas šiemet vyko mūsų rajone – Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos sporto salėje. Šis sportinis renginys Židikuose organizuojamas jau trečią kartą – kas penkerius metus.

Į varžybas, kuriose du svarsčiai nuo 8 iki 24 kg iškeliami nuo krūtinės ir nuleidžiami (ant pakylos juos nuleisti draudžiama), susirinko šios sporto šakos atstovai nuo jaunučių (iki 16 metų) iki veteranų.

Mūsų rajonui šiame čempionate atstovavo židikiškių komanda, kurią paruošė mokytojas Andrius Šakinskas. Šeimininkai medalius skynė vieną po kito.

Jaunučių grupėje šios rungties šalies čempionais tapo Armandas Jonauskas, Dovydas Kiričenko ir Laurynas Jucys, antrą vietą užėmė Gvidas Pabrėža.

Jaunių (iki 18 metų) grupėje Eimantas Šonas ne tik tapo nugalėtoju, bet ir pagerino savo paties ankstesniais metais pasiektą Lietuvos rekordą: du 16 kg svarsčius jis stūmė 140 kartų, tad rekordą pagerino penkiais kartais. Šioje amžiaus grupėje nugalėtoju taip pat tapo Edgaras

Varžovai židikiškiams neprilygo

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content