Šalies krepšinio lygose – permainingos kovos

Šalies krepšinio lygose žaidžiančių Mažeikių ekipų savaitgalio rezultatai: „Ereliai“ patyrė nesėkmes, „SM-Dubgiris“ šventė pergalę.

Savaitgalį susitikę su Palangos „Kuršiais“ Mažeikių „Ereliai“ baigė pirmąjį NKL reguliaraus čempionato ratą ir pradėjo antrąjį. Abejose rungtynėse prieš pirmenybių lyderį mažeikiškiai patyrė pralaimėjimus.
Penktadienį Mažeikiuose pirmus du kėlinius vyko apylygė kova: po pirmo kėlinio svečių iš pajūrio pranašumas buvo tik du taškai, po antrojo – keturi. Trečiame kėlinyje palangiškiai pasiekė 12 taškų skirtumą ir nugalėjo rezultatu 92:71.
Regionų krepšinio lygoje debiutuojanti Mažeikių „DM-Dubgiris“ ekipa, kurią treniruoja Aloyzas Rudys, iškovojo trečią pergalę per septynerias rungtynes. Jaunieji mažeikiškiai po atkaklios dvikovos namuose palaužė Šakių krepšininkus – 88:86.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.