Šalies vadovai sveikina Gruzijos Prezidentą Nepriklausomybės dienos proga

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Premjeras Algirdas Butkevičius savo ir visos šalies žmonių vardu pasveikino Gruzijos Prezidentą Georgijų Margvelašvilį Gruzijos šventės – Nepriklausomybės dienos – proga.
„Gruzija visada buvo ir bus svarbi Lietuvos partnerė Pietų Kaukaze, todėl esame pasirengę visais būdais prisidėti prie šalies reformų įgyvendinimo ir eurointegracinių procesų sėkmingo užbaigimo. Stabili, nepriklausoma ir saugi Gruzija yra mūsų bendras interesas“, – sakoma Prezidentės sveikinime.
Šalies vadovė Gruzijos Prezidentui ir visiems šalies žmonėms palinkėjo didžiausios sėkmės kuriant klestinčią, saugią ir europietišką Gruziją.
Premjeras sako, kad Gruzijos Nepriklausomybės aktas remiasi Gruzijos žmonių laisvės, žmogaus teisių ir demokratijos troškimu, o Lietuva yra Gruzijos draugė jos kelyje į europinę ir euroatlantinę integraciją.
„Lietuva remia Gruziją jos pasirinktame kelyje europinės ir euroatlantinės integracijos link. Tikiuosi, kad artimas dvišalis bendradarbiavimas skatins mus ieškoti vis naujų galimybių ir siekti naujų tikslų“, – sakoma Lietuvos Vyriausybės vadovo laiške.
Ministras Pirmininkas gruzinų tautai palinkėjo gerovės ir klestėjimo.

One Reply to “Šalies vadovai sveikina Gruzijos Prezidentą Nepriklausomybės dienos proga”

  1. vaje parašė:

    Kokia svarbi zinia Mazeikiams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto