Dalyvaukite sambūryje „Kalėdos į visų namus“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių visuomeninė organizacija „Mano namai“ kviečia kurti kalėdinę nuotaiką ir dalyvauti sambūryje „Kalėdos į visų namus“.

Artėja adventas – šv. Kalėdų laukimo, susikaupimo, pasiruošimo Kristaus atėjimo į pasaulį šventei laikas. Žo­dis ad­ven­tus lo­ty­niš­kai reiš­kia ar­tė­ji­mą, at­ėji­mą. 

Advento vainikas – pirmasis Kalėdų šventės laukimo simbolis. Vėliau – eglių puošimas. Kalėdinis vainikas žymi amžinybę, negęstančią saulę, vienybę, ištikimybę. Įdomi ir šio vainiko reikšmė, tai pergalės ženklas, kuris simbolizuoja, kad gimęs Kūdikėlis Jėzus atneša taiką, šviesą ir ramybę, kad po tamsos ir vėl švies saulė.

Kviečiame bendruomenes, kultūros, švietimo įstaigas, organizacijas susitelkti šv. Kalėdų laukimui. Pasekite mūsų pavyzdžiu, puoškite savo namus, įstaigas advento vainikais, puoškime lauko erdves, savo kaimo, miestelio bendras aikštes.

Aplankykime vienišus žmones, nuneškime advento vainiką tiems, kas negali jo nusipinti. Tegul advento vainikas bus bendrystės, šv. Kalėdų meilės, gerumo ir vilties simbolis, tegul Kalėdos ateina į visų namus.

„Mano namai“ ruošiasi įgyvendinti tradicinį projektą – didžiausio kalėdinio vainiko pynimą,  puošimą Mažeikių senamiesčio skvere. Įgyvendinti idėjas padeda miesto seniūnija ir „Mano namai“ draugai, Mažeikių kultūros centras.

Pirmąją advento dieną (lapkričio 27 d. 11.30 val.) kviečiame į bendruomenės sambūrį, kurio metu bus pašventintas advento vainikas, uždegta pirmoji žvakė, dalyvaus meno kolektyvai.
NVO „Mano namai“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto