***SANTARVĖS virtuvėlė:*** receptą siūlo skaitytojai

Raimondos bananinis šokoladinis pyragas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šiandien kepiau šokoladinį pyragą. Sotų, tokį labiau vyrišką, nes nešiau savo kaimynams. Nepažįstamiems vyriokams pirmame aukšte, turintiems neaiškią kontorą. Ir ką gi pagalvos maniškis… :) Tikiuosi, nieko, nes pyrago palikau ir jam…

Bandžiau susikalbėti… pyragu
O dabar apie tuos svetimus ir mašinų statymą….
Tai va, su šitais vyriokais niekaip padoriai nesusikalbu. Matyt, todėl, kad jie vairuoja apynaujus x5 „bemsus“ ir pan., o aš tik seną opeliuką… Va, ir didieji mūsų skirtumai, taip sakant, kieno mašina geresnė, tam ir kelias platesnis. Amžinai „parkuojasi“ kieme taip, lyg… Na taip, atvažiavau, sustojau, išlipau ir pusdieniui dingau. O jūs, „opelistai“, „fordistai“, tampykitės po kiemą kaip norit išvažiuodami ar įvažiuodami.
Pirmais mėnesiais buvau labai pikta… Paskui pagalvojau, mažu žmonės su negalia, nes mąstantys šitaip nesielgia… O argi ant tokių galima pykti? Tik, va, ženkliuką užsiklijuot galėtų, ir būtų aišku… Bet vėlgi – ne lygis turbūt. Taigi, pas juos nuėjau su gabalu pyrago ir eilinį kartą paprašiau perstatyt savo automobilį padoriai. Tiesa, likau nelabai suprasta… Belieka tikėtis, kad bent pyragas patiko :)

Bananiniam šokoladiniam pyragui reikia:
345 g miltų
100 g kakavos
200 g cukraus
šaukštelio kepimo miltelių, šiek tiek druskos
3 kiaušinių
vanilės esencijos
175 g margarino
2 didesnių bananų
150 g šokolado
saujos riešutų be luobelės

Gaminimas
Inde ištirpiname margariną ir pusę šokolado, paliekame, kad atvėstų.
Gerai išplakame kiaušinius su cukrumi. Tada sudedame trintus bananus, persijotus sausus produktus, atvėsusį margariną.
Viską gerai išmaišome, įmaišome kitą dalį šokolado (aš dėjau alia lašelius), riešutus. Kepame iki 180 C laipsnių įkaitintoj orkaitėj 40–50 min.
Skanaus :)
Raimonda

Kiekvieną penktadienį redakcijoje dirbantys kolegos pristatys po vieną išbandytą valgių gaminimo receptą.
Laukiame ir Jūsų laiškų, patiekalų gamybos proceso aprašymų bei nuotraukų. Viską siųskite adresu info@santarve.lt arba tiesiog portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

2 Atsakymai į “***SANTARVĖS virtuvėlė:*** receptą siūlo skaitytojai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    legvija,bet kokia sauni Raimonda,jai kaimynai dergia ,o jinai su pyragu prisistato cia labai geras tonas is jos puses,jeigu mes visi taip elgtumes tokiose situacijose tai nebebutu jokiu pykciu ,keiksmu.Linkiu tau Raimonda viso kas geriausia,buk ir toliau tokia sauni.

  2. Justė parašė:

    Oho, koks pyrago gražumas. Kaip su kava tiktų…mmm.
    Visgi manau, kad pyragas „mužikams“ proto neįkrės. Nesitikėčiau džentelmeniškumo, jei jau savaime suprantamų dalykų neišmano…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto