Sąskaitos už šildymą didesnės nei pernai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškius ir Viekšnių miesto gyventojus jau pasiekė pirmosios šio šildymo sezono sąskaitos.
Už suvartotą šilumos energiją tenka mokėti daugiau nei po praėjusių metų spalio. Šilumininkų teigimu, šis skirtumas dėl to, kad pernai viena šilumos kilovatvalandė buvo pigesnė ir mėnuo šiltesnis.
Nepaisant to, kad šiluma brangsta, prie centralizuotos šildymo sistemos jungiasi vis daugiau individualių namų savininkų. Planuojama, kad dar šiais metais „Mažeikių šilumos tinklai“ turės apie šimtą tokių naujų vartotojų.

Šiemet šildymo sezonas prasidėjo neįprastai anksti. Švietimo ir gydymo įstaigose pradėta šildyti dar rugsėjo mėnesio pabaigoje.
Pernai šildymo sezonas buvo vienas ilgiausių per paskutinius kelerius metus – jis prasidėjo spalio 14 d. ir tęsėsi iki gegužės 7 d. Šiais metais daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose radiatoriai pradėjo šilti nuo spalio 6 d.
Šį spalį vidutinė lauko temperatūra buvo 9,47 laipsnio šilumos, o gyvenamo būsto kvadratinio metro šildymas mūsų rajone atsiėjo 29 euro centus (pernai atitinkamai 10,57 laipsnio šilumos ir 17 euro centų).
„Mažeikių šilumos tinklų“ interneto svetainėje pateikti duomenys rodo, kad suvartoti šilumos kiekiai ir mokėjimai už šilumą atskiruose daugiabučiuose namuose gali skirtis net kelis kartus. Didžiausias skirtumas – tarp renovuotų ir nerenovuotų namų.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sąskaitos už šildymą didesnės nei pernai”

  1. parašė:

    O radiatoriai kaip vasaros vanduo,vos šilti .

  2. Užknisot parašė:

    Užknisot su tais renovuotais namais! Lyginkit juos tarpusavy, o ne su nerenovuotais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video