Saugaus eismo komisija patenkino daugelį gyventojų prašymų

Saugaus eismo komisija patenkino viekšniškių prašymą – J. Basanavičiaus gatvėje bus įrengti greitį ribojantys kalneliai. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono saugaus eismo komisijoje, šiemet susirinkusioje trečią kartą, daugiausiai apsvarstytų klausimų buvo susiję su gyventojų prašymu šalia jų gyvenamųjų vietų sumažinti važiavimo automobiliu leistiną greitį. Komisijos nariai, susipažinę su eismo situacija kiekvienoje nurodytoje vietoje, daugelį prašymų patenkino.

Rajono saugaus eismo komisija renkasi kas tris mėnesius, kai susikaupia daugiau kaip dvidešimt įvairaus pobūdžio prašymų, susijusių su eismo saugumu mieste ir rajono apylinkėse.
Kaip sakė komisijos pirmininkas, Mažeikių rajono savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Kęstutis Šimkūnas, komisija planavo rinktis rugsėjo pradžioje, tačiau dėl saviizoliacijos keli komisijos nariai negalėjo dalyvauti, todėl komisija susirinko ketvirtadienį.
Šio posėdžio darbotvarkėje buvo 37 klausimai.
„Kaip įprastai, prieš šį posėdį komisija, surinkusi gyventojų prašymus, apvažiavo minėtas vietas, apžvelgė eismo saugumo jose būklę. Gal dėl to šio posėdžio metu daugeliu klausimu didelių diskusijų nekilo, nes komisijos nariai jau buvo išsiaiškinę situaciją, informuoti, daugeliu klausimų jų nuomonė sutapo, buvo pritarta vienbalsiai“, – „Santarvei“ sakė komisijos pirmininkas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*