Saugomų teritorijų direkcija kviečia keliauti ir dalyvauti žaidime

Ventos regioninis parkas savo lankytojams siūlo įvairių įdomybių – nuo ekskursijos po parko direkciją iki apsilankymo Jurakalnio apžvalgos bokšte, įvairių žygių. Nuotr. iš Ventos regioninio parko archyvo

Tas saldus žodis – vasara. Nemažai žmonių šiuo metu atostogauja arba planuoja netrukus prasidėsiančias savo atostogas, poilsį ir keliones.
O Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija ir šiemet kviečia keliauti, aplankyti Dubysos, Kurtuvėnų, Salantų, Tytuvėnų, Varnių, Žagarės, Ventos regioninius parkus bei Kamanų valstybinį rezervatą, dalyvauti žaidime „Paslīviniek po Žemaitėjė“ ir laimėti ekskursiją.

});

Keliauti skatinančių iniciatyvų – ne viena

Įvairios keliauti po Lietuvą ir pažinti jos gražiausias vietoves, kultūros paveldo objektus skatinančios iniciatyvos mūsų šalyje įgyvendinamos jau ne pirmą kartą. „Surink Lietuvą“, „Pažinkime Lietuvos dvarus“, „O pas mus ar buvai?“ – tai tik kai kurios pastaruosius kelerius metus vykdytos iniciatyvos ir projektai.
Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto