Šaulių sąjungos vadu išrinktas Linas Idzelis

Pulkininkas leitenantas L. Idzelis – dažnas svečias mūsų rajone. Kartu su aktyviais rajono žmonėmis jis rūpinasi generolo Povilo Plechavičiaus atminimo įamžinimu. Vasarį jis dalyvavo Generolo Povilo Plechavičiaus atminimo fondo steigiamajame susirinkime. Aušrinės KRENCIŪTĖS nuotr.

Šeštadienį vykusiame neeiliniame Šaulių sąjungos suvažiavime išrinktas Šaulių sąjungos vadas – pulkininkas leitenantas Linas Idzelis.

Suvažiavime dalyvavusi Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Šaulių sąjungos narius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, sveikinimo kalboje pažymėdama organizacijos vaidmens prasmę ir Kovo 11-osios vertybių gynimo svarbą šiandien, tęsiantis brutaliam Rusijos karui prieš Ukrainą.

Lietuvos šaulių sąjungai tenka ypač svarbus vaidmuo telkiant ir ugdant visuomenę, ne mažiau svarbi misija – stiprinti Lietuvą taikos metu, ugdyti pilietiškumą ir patriotiškumą, – pažymėjo premjerė.

Pristatydama jos teikiamą kandidatą į Šaulių sąjungos vado pareigas – L. Idzelį – premjerė I. Šimonytė sakė:

„Šaulių sąjunga yra organizacija, galinti daug išmokyti, o taip pat parodyti, kiek daug dar nežinojai, jog moki. Ir toliau stiprinti šią organizaciją yra iššūkis, reikalaujantis labai svarbių lyderio savybių, ir manau, kad pulkininkas leitenantas Linas Idzelis jas tikrai turi.“

Šaulių sąjungos vadą Ministro Pirmininko teikimu skiria Vyriausybė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui pareiškus nuomonę ir jai pritarus Sąjungos suvažiavimui. Kandidatas tvirtinamas slaptu suvažiavimo balsavimu.
Sąjungos suvažiavime L. Idzelio kandidatūrai buvo pritarta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto