„Saulutėje“ – mankštos ir kiti aktyvūs užsiėmimai

Trečiadienį Mažeikių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ vyko du fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną skatinantys renginiai. Pirmasis – nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“, kuris skirtas visoms šeimos, norinčioms aktyviai ir sveikai leisti laiką su savo vaikais. Nuo ankstyvo ryto darželio kieme vaikų laukė kliūčių ruožas visai šeimai, kurį įveikus buvo galima patekti į mankštos zoną. Kartu su visuomenės sveikatos biuro specialiste Jurgita Kesminiene daugiau negu šimtas bendruomenės narių patyrė rytinės mankštos gryname ore privalumus ir išsinešė stebuklingą vitaminą visai dienai – gerą nuotaiką.

Sveikuolių pusryčiai viliojo spalvomis ir skoniu. Spalvoti vaisiai ir daržovės gerina vaikų nuotaiką, o svarbiausia tai, kad mokėmės sveikai maitintis.

Socialinė pedagogė Erika Dobrovolskienė emocijų pievelėje supažindino su vaikų joga. Sudėtinga būtų perteikti visų renginio dalyvių emociją, kurių veiduose – gerumas, šypsena, o rankose – draugystė.

Na, o antroje dienos pusėje susitikome su vaikais Lietuvos mažųjų žaidynėse. Nuotaikingas renginio himnas suvienijo visus aktyviems užsiėmimams – rungtims su priemonėmis, pagamintomis iš antrinių žaliavų. Balansiniai pratimai padėjo įsivertinti koordinaciją, na, o judrūs žaidimai, kaip visada, grąžino į vaikystę, kur kiekvienas esame svarbus ir reikalingas.

Šilti tėvų atsiliepimai ir pasiūlymai, kokias aktyvias veiklas dar įtraukti į ugdymą, leidžia mums nuolat tobulėti.
Loreta Gečienė,
Mokytoja metodininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto