Sausio 1-ąją sulaikyti du neblaivūs vairuotojai

Nuotr. iš SAM archyvo

Sausio mėnesį šalies policija paskelbė rengsianti šešias tikslines prevencines priemones. Pirmoji jų, surengta mūsų rajone, parodė, kad pareigūnų reidai vis dar aktualūs.

Policijos pareigūnai sausio 1–4 dienomis visoje šalyje vykdė vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolę.
Mažeikių mieste jau sausio 1-ąją, apie trečią valandą nakties, buvo sulaikytas neblaivus vairuotojas – vyras į alkoholio matuoklį įpūtė 1,48 promilės. Iki baudžiamosios atskaitomybės jam pritrūko tik dviejų šimtųjų promilės. Tačiau ir administracinė atsakomybė už tokį girtumą pakankamai griežta – jam gali būti skirta bauda nuo 800 iki 1100 eurų ir vairuotojo pažymėjimo netekimas nuo metų iki pusantrų.
Jau tą patį vakarą, apie pusę vienuoliktos, telšiškiai Kelių policijos skyriaus pareigūnai, budėję Mažeikiuose, sulaikė kitą neblaivių vairuotoją, kuriam jau teks atsakyti pagal Baudžiamojo kodekso nuostatas. Pavenčių gatvėje prie automobilio BMW 5ER REIHE vairo buvo sulaikytas 25-erių metų vaikinas, kuriam nustatytas 1,90 promilės girtumas.
Sustiprinta eismo dalyvių blaivumo kontrolė bus vykdoma ir sausio 27–30 dienomis.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto