Savaitė

PLUNGĖ
Plungės rajono bendrojo lavinimo mokyklų savivaldų atstovų susirinkime aptarti mokinių savivaldos mokyklose reikalai. Susitikimą organizavo jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė ir Lietuvos mokinių parlamento narė Romana Stančiukaitė. Pasidaliję rūpesčiais ir norais, mokiniai sutarė bendrauti, rengti projektus, paįvairinti savo veiklą.
RIETAVAS
Sveikatos ir socialinės paramos komiteto posėdyje apsvarstytos naujakurių kandidatūros į socialinį būstą neseniai rekonstruotame 8 butų name. Tai pirmasis Lietuvoje socialinis būstas, kuriame įrengtas geoterminis šildymas. Skirstant butus, pirmiausia bus atsižvelgta, ar gyventojai galės sumokėti už komunalines paslaugas.
TELŠIAI
Telšių rajono savivaldybės Nevarėnų kultūros centre vyko vestuvinių muzikantų fiesta. Čia dalyvavo septynios grupės iš Telšių ir aplinkinių rajonų.
GARGŽDAI
Penki geriausiai išlaikę brandos egzaminus Klaipėdos rajono abiturientai gaus 1000 Lt premijas. Idėjos iniciatorius – Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“, premijų mecenatas – UAB „MARS Lietuva“.
SKUODAS
Sausio 23 d. Skuodo rajono savivaldybėje įvyko konsultacinis susirinkimas, į kurį pakviesti rajono pieno, augalininkystės ūkių (ne tik stambių, bet ir smulkių) savininkai, galvijų augintojai – visi, kas gyvena ar bando išgyventi iš žemės ūkio veiklos. Į susirinkimą ūkininkus pakvietė LR Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Jonas Stanevičius. Kartu su juo atvyko žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas, ministerijos sekretorė Dalia Miniataitė, Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos, NMA atstovai. Ūkininkams buvo pateikta naujausia informacija apie mokesčius, ūkininkavimo sąlygas bei atsakyta į klausimus.
KRETINGA
Antrą kadenciją Kretingos rajono savivaldybei vadovaujantis socialdemokratas Valerijonas Kubilius šį ketvirtadienį, sausio 29 d., per eilinį tarybos posėdį gali netekti šio posto. Atsistatydinti V.Kubilių spaudžia tarybos nariai, priklausantys Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams, partijai Tvarka ir teisingumas, Darbo, Pilietinės demokratijos partijoms.
PAGĖGIAI
Pasienio rinktinėje vykusiame surinkime dalyvavęs VSAT vadas generolas Saulius Stripeika informavo, kad dabartinė valdžia 2009 m. sienų apsaugai skirtas lėšas sumažino 28 mln. litų, todėl teks atsisakyti dalyvauti tarptautinėse kovos su terorizmu, narkotikų platinimo, nelegalios emigracijos programose. Pažymėta, kad 2008 m. valstybės sienos pažeidimų užfiksuota mažiau, konfiskuota 561 959 pakelių kontrabandinių cigarečių (2007 m. – per 1,7 mln.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto