Savaitė

GARGŽDAI
Vilniaus rajone vykusiame finaliniame geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurse Gargždų PGT ugniagesys gelbėtojas Marijus Naujokas, vairuojantis specialųjį gaisrinį automobilį, buvo pripažintas geriausiu šalyje. Jam teko įveikti 10 konkurentų. Pernai jis užėmė antrąją vietą.
PLUNGĖ
Penktadienį kultūros centre vyko iškilmingas meninis-muzikinis 2011-2012 metų centro kūrybinio darbo sezono pristatymas. Taip pat atidaryta jubiliejinė dailininko Leonardo Černiausko tapybos paroda, skirta autoriaus kūrybinės veiklos 45-mečiui paminėti.
RIETAVAS
Praėjusią savaitę Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje pradėta šviečiamoji-koncertinė programa „Mykolo Kleopo Oginskio polonezų kelias 2011”. Jos renginiai „drieksis” per visą Lietuvą, lankysis Baltarusijoje ir finišuos Lenkijoje. Žodžiu, keliaus po šalis ir vietoves, susijusias su kunigaikščiais Oginskiais.
MAŽEIKIAI
Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Mažeikių rajono filialas pažymėjo veiklos 50-metį. Ta proga mažeikiškiai sulaukė svečių iš kaimyninių rajonų ir iš sostinės. Sveikinimai ir dovanos tądien buvo skirti beveik pusantro šimto narių vienijančiai mažeikiškių bendrijai ir jos ilgametei vadovei Irenai Bessmertnajai. Pramogų centre susirinkę šeimininkai ir svečiai klausėsi jungtinio įvairių LASS skyrių parengto koncerto, linksminosi ir bendravo.
SKUODAS
Spalio 8 d. Skuode įvyko tradicinis „Skouda boužės juomarks“. Jame apsilankė ir Skuodo rajono savivaldybės bičiuliai iš Latvijos, Norvegijos, Baltarusijos, Ukrainos, Pakruojo. Buožiškiausios seniūnijos titulas šiemet atiteko Lenkimų seniūnijai. Jomarke koncertavo rajono saviveiklininkai, būta ir svečių iš Latvijos. Gerą nuotaiką dovanojo liaudiškos muzikos ansamblis „Prūsai – ilgi ūsai“. Seniūnijos kvietė užsukti į savo kiemelius ir paragauti visokių skanėstų, taip pat buvo galima įsigyti įvairiausių tautodailės dirbinių.
KRETINGA
Nausodžio kaimo miške atidengtas paminklas žuvusiems partizanams pagerbti. Ceremoniją ir paminklo statybą inicijavo Lietuvos Respublikos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius. 1948 metų rugsėjo 8 dieną žuvusi Karolina Slušnienė-Marytė buvo jo motinos sesuo. Kartu su ja buvo sušaudyti ir Vladas Slušnys-Jūreivis, Bronius Anužis-Žalgiris, Jonas Liaudanskis-Girėnas.
TELŠIAI
Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Ukrainos Krymo autonominės Respublikos milicijos pareigūnų delegacija.
Vizitas organizuotas įgyvendinant Lietuvos ir Ukrainos bendrą projektą „Ukrainos milicijos vidaus reikalų struktūrų darbo metodų tobulinimas perimant Lietuvos policijos gerąją patirtį”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto