Savaitė

RIETAVAS
Rietavo meras Antanas Černeckis lapkričio 4-5 dienomis lankosi Strasbūre, kur vyksta Vietinės ir regioninės valdžios kongresas. Meras dalyvaus Vietinės valdžios komiteto, kurio narys jis yra, darbe.
ŠILUTĖ
Viešojoje F. Bajoraičio bibliotekoje eksponuojami 46 Čekijos dailininkų darbai. Parodą globoja Čekijos ambasada Lietuvoje.
MAŽEIKIAI
Mažeikiai jau turi dvi parapijas. Nuo lapkričio 1 dienos pamaldos vyks ir naujosios Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios koplyčioje. Ją atidarė ir pašventino Telšių vyskupas J. Boruta.
TELŠIAI
Koncertinį turą po Telšių apskritį pradėjo jaunieji talentai iš apskrities muzikos ir meno mokyklų. Praėjusią savaitę 52 atlikėjai telšiškius sužavėjo virtuoziškai atliekamais kūriniais. Muzikantų dar laukia koncertai Mažeikiuose ir Rietave bei galutinis – Vilniaus rotušėje.
PLUNGĖ
Senamiesčio aikštė ir kultūros centras visą dieną priklausė žemdirbiams. Suvažiavo jie iš visų rajono kaimų ir miestelių į savo šventę „Rudens gėrybės 2004“. Ji prasidėjo muge, paskui – spalvinga eisena per visą miestą. Kas norėjo, galėjo pasidžiaugti naujausia žemės ūkio technika. Šventė neapsiėjo ir be smagaus koncerto ir vakaronės.
GARGŽDAI
Savivaldybė pateikė paraišką ES struktūriniams fondams 3 mln. litų vertės projektui „Socialinių paslaugų plėtra Klaipėdos rajone“ įgyvendinti. Tai išplės socialinių paslaugų bazę socialinių paslaugų centruose Gargžduose ir Priekulėje.
KRETINGA
Kretingoje vykusioje trečiojoje prof. Vytauto Liutiko moksleivių komandinėje matematikų olimpiadoje dalyvavo moksleiviai ir iš Šilutės, Skuodo, Klaipėdos rajono mokyklų. Nugalėtoja tapo Salantų vidurinės mokyklos komanda.
SKUODAS
Dabar Baisogaloje gyvenantis aštuonių prisiminimų ir eilėraščių knygų autorius Stasys Gentvilas Skuodo muziejuje pristatė naują knygą „Prie Belomoro“, kurioje aprašė savo ir kitų ten išvežtų vyrų prisiminimus.
PAGĖGIAI
Rambyno regioniniame parke pasieniečiai planuoja pastatyti 5 stebėjimo bokštus. Tam priešinasi parko direkcija, kurią palaiko ir vietos gyventojai, anksčiau neleidę statyti tokio bokšto Bitėnuose, prie garsiosios gandrų kolonijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto