Savaitė

ŠILUTĖ
Dėl savaitgalį siautėjusios audros be elektros liko 1300 abonentų, iš rikiuotės išėjo 60 elektros pastočių. Pamaryje ir toliau kyla vanduo. Vakar ant Šilutės–Rusnės kelio tyvuliavo 14 cm vandens sluoksnis, bet kelias dar pravažiuojamas. Apsemtos 3 sodybos.
MAŽEIKIAI
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį vėtra nuplėšė šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios stogą.
SKUODAS
Sausio 6 d. Rašytojų sąjungoje Trys Karaliai Rašytojų sąjungos literatūrinę premiją už poezijos rinktinę „Žolės balsas“ įteikė „Mūsų žodžio“ laikraščio žurnalistui Stasiui Jonauskui.
RIETAVAS
Skaitytojai jau sulaukė rietaviškės poetės Birutės Lengvenienės sudarytos knygos „Alkų akys“. Ji – apie po Lietuvą pasklidusius iškilius žemaičius: kardiochirurgą Rimantą Benetį, matematiką Bronių Balčytį, muziką Juozą Antanaitį, aktorius Juozą Budraitį, Iloną Balsytę, istoriką Alfredą Bumblauską ir kitus.
KRETINGA
Šeštadienį Kretingos muziejaus Žiemos sode buvo išrinkta Lietuvos „Mis Aviacija“, ja tapo Giedrė Kuznecovaitė iš Kauno. Aviacijos gražuolė Lietuvoje buvo renkama pirmąkart. Konkursą sumanė ir organizavo su Klaipėdos oro uostu susijusi bendrovė „ASPBI“.
GARGŽDAI
Klaipėdos rajono pajūryje Peskojų ir Dargužių kaimuose pastatytos ir jau turėjusios gaminti elektros energiją vėjo jėgainės dar neveikia – Klaipėdos apygardos administracinis teismas panaikino Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2003 m. gruodžio 30 d. sprendimą, patvirtinusį detalųjį planą jėgainėms statyti. Neoficialiais duomenimis, šio teismo sprendimą paliko galioti ir Vyriausiasis administracinis teismas. Jėgaines statanti UAB „BNE“ nelaimėjo iš alternatyvių šaltinių pagamintos elektros energijos pardavimo kvotos.
PLUNGĖ
SAPARD lėšomis šiuo metu rengiama kanalizacija trijose rajono gyvenvietėse: Milašaičiuose, Kantaučiuose ir Karklėnuose. Darbus vykdančios „Plungės Jonio“ ir „Plungės lagūnos“ bendrovės tikisi objektus užbaigti iki gegužės pradžios.
PAGĖGIAI
Savivaldybės teritorijoje yra 60 apleistų bešeimininkių pastatų. Jiems nugriauti reikia apie 1 mln. litų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto