Savaitės rajono juodoji kronika

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Brovėsi į patalpas

Šią savaitę pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš garažo ir lentpjūvės.
Naftininkų gatvės gyventojas, atvykęs į sodybą Pikeliuose, pamatė, kad iš garažo dingo įvairūs statybiniai įrankiai bei namų apyvokos daiktai, padaryta beveik dviejų tūkstančių litų žala.
Viekšnių gyventojas aptiko, kad, nulaužus prie durų pritvirtintą metalinę kilpą, vagys įsibrovė į Gyvoliuose esančią lentpjūvę. Patalpoje buvo automobilis, iš kurio pagrobtas dviejų šimtų litų vertės elektrinis metalo pjautuvas „Bosch“.
Ketvirtadienį pastebėtas apvogtas ūkinis pastatas Viekšniuose, Mažeikių gatvėje. Iš jo dingo traktoriukas-žoliapjovė bei benzininė rankinė žoliapjovė, padaryta žala viršija penkis tūkstančius litų.

Apvogė automobilį

Apie apgadintą automobilį „Mercedes Benz“, kuris nakčiai buvo pastatytas prie Pavenčių gatvės 21-ojo namo, pareigūnus informavo šios gatvės gyventojas. Nuo mašinos buvo pavogtos apdailos juostos ir atstumų jutikliai.

Sumušė viešoje vietoje

Praėjusį šeštadienį prie gėlių turgavietės kitų asmenų akivaizdoje du devyniolikmečiai sumušė mažeikiškį A. Z., tuo sutrikdydami visuomenės rimtį.
Antradienį pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal M. Valančiaus gatvės gyventojo pareiškimą. Jis informavo, kad rugsėjo pabaigoje iš matymo pažįstamas vaikinas jį sumušė, smūgiuodamas į įvairias kūno vietas.

Išdaužė stiklą

Trečiadienį pradėtas tyrimas dėl spalio šeštąją degalinės teritorijoje Viekšnių gatvėje įvykusio nusikaltimo. Nepažįstamas vyriškis tyčia ranka išdaužė Naikių kaimo gyventojo automobilio durelių stiklą. Į vidų įkritusios stiklo šukės sužalojo vairuotoją.

Apvogė per išgertuves

Po pirmadienio vakarą vykusių išgertuvių viename Laižuvos miestelio S. Dariaus ir S. Girėno gatvės name policija gavo pareiškimą apie vagystę. Antradienio rytą 29-erių metų mažeikiškis striukės kišenėje pasigedo aštuonių šimtų litų ir tūkstančio eurų.
Ketvirtadienį pradėtas tyrimas dėl dar vienos vagystės išgertuvių metu. Iš buto Žemaitijos gatvėje virtuvės stalo stalčiaus šeimininkui dingo piniginė su 230 litų, asmens pasu ir pensininko pažymėjimu.

Įkando tėvui

Ketvirtadienio popietę neblaivus (nustatytas 3,87 promilės girtumas) keturiasdešimtmetis Laižuvos gyventojas P. L. namuose žodinio konflikto metu įgnybo savo tėvui, po to jam dar ir įkando į dešinę koją.

Pagal policijos informaciją parengė Vidas STANKUS  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto