Savaitgalį įvykusioje avarijoje sužeistas vairuotojas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Mažeikių rajone policijos pareigūnai užregistravo avariją, kurios metu sužeistas vairuotojas. Taip pat jie sulaikė du asmenis, neblaivius sėdusius prie automobilių vairo.

Taisyklėms nusižengė 18-metis

Penktadienį, apie antrą valandą nakties, avaringumu pradedančioje garsėti Žemaitijos ir Sedos gatvių sankryžoje įvykusioje avarijoje nukentėjo 61-erių metų „VW Passat“ vairuotojas.
Esant šlapiai kelio dangai, automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo 18-metis, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Passat“ ir su juo susidūrė.

Neblaivūs vairuotojai – Mažeikiuose ir Viekšniuose

Šeštadienio vakarą Mažeikių mieste budėjęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas Pavenčių gatvėje sustabdė automobilį „Subaru Legacy“. 40-mečiui vairuotojui buvo nustatytas 1,87 promilės girtumas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį mažeikiškių policijos pareigūnų Viekšniuose sustabdytam vairuotojui buvo nustatytas 1,47 promilės girtumas. Už šį pažeidimą jam teks atsakyti administracine tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto