Savaitgalį konfliktai spręsti smurtu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiasis spalio savaitgalis Mažeikių rajone pažymėtas smurtu: per tris dienas pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Penktadienio popietę smurtas užfiksuotas Troškučių kaime: neblaivus (1,11 promilės) septyniasdešimtmetis vyras pakėlė ranką prieš blaivią septyneriais metais vyresnę moterį. Garbaus amžiaus vyriškis buvo sulaikytas, uždarytas į areštinę, nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė.
Šeštadienį, apie pusę vienuolikos vakaro, smurtą bute Naftininkų gatvėje patyrė 38-erių metų moteris. Ją sumušė aštuoneriais metais vyresnis vyras, kuris šiuo metu ieškomas policijos, kad būtų apklaustas.
Du ikiteisminiai tyrimai pradėti sekmadienį: apie dešimtą valandą ryto Pavasario gatvėje esančiame bute blaivus 51-erių metų vyras smurtavo prieš blaivią aštuoneriais metais jaunesnę moterį. Nukentėjusioji į gydymo įstaigą nesikreipė, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Pusę pirmos dienos dviejų merginų konfliktas viename Žemaitijos gatvės butų baigėsi tuo, kad po smurto neblaivi (0,39 promilės) 27-erių metų mergina gydosi ambulatoriškai, o metais jaunesnė mažeikiškė, kuri įtariama smurtavusi, šiuo metu ieškoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video