Savaitgalį „linksminosi“ jaunieji eismo pažeidėjai

Po lenktynių automobilis „Audi 80“ buvo gerokai aplamdytas. Nuotrauka iš policijos archyvo

Savaitgalis buvo nesėkmingas jauniesiems kelių „ereliams“: lenktyniaudamas jaunuolis sudaužė automobilį, šešiolikmetis motociklininkas po avarijos atsidūrė ligoninėje.

Lenktynės atnešė nemalonumų

Penktadienio popietę rajono Policijos komisariato budėtojas gavo pranešimą iš Židikų miestelio gyventojų: po miestelį važinėja automobiliai „VW Golf“ ir „Audi 80“. Jų vairuotojai elgiasi chuliganiškai – gatvėse surengė lenktynes. Po kurio laiko pareigūnus pasiekė dar viena informacija – vienas automobilis Liūliškių kaime nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Kai į įvykio vietą atvyko policijos patruliai, automobilio avarijos vietoje jau nebebuvo, bet, pagal paliktas ant kelio padangų žymes nusekę iki Židikų, jie vienoje gatvelėje aptiko aplamdytą „audinę“.
Mašiną vairavęs aštuoniolikmetis renaviškis Donatas S., kuris buvo blaivus, teisinosi iš avarijos vietos nuvažiavęs dėl to, kad mašina buvo be valstybinio numerio, o jis neturėjo vairuotojo pažymėjimo.
Pareigūnai surinko visą medžiagą apie įvykį ir perdavė ją nagrinėti teismui. Už tokį nusižengimą vaikinui gresia piniginė 4–5 tūkst. litų bauda.

Motociklininkas – ligoninės palatoje

Tą pačią dieną pareigūnams pranešta apie eismo įvykį Ruzguose. Čia pirmą kartą šiais metais nukentėjo motociklininkas.
Šešiolikmetis ruzgiškis Algis L. apžergė motociklą „Zundapp“, nors teisės jį vairuoti nėra įgijęs. Vingyje dideliu greičiu važiavęs jaunuolis motociklo nesuvaldė ir trenkėsi į kelio atitvarus.
Vaikinas (jis buvo blaivus) atsidūrė Mažeikių ligoninės traumatologijos skyriaus palatoje – jam nustatyti kojos lūžiai bei plėštinės šlaunies žaizdos.

Renginiai vyks visą savaitę

Savaitgalį policijos pareigūnai nustatė penkiolika kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Šeštadienio popietę į jų rankas pakliuvo lengvai apsvaigęs laižuviškis.
Prieš keturioliktą valandą Laisvės gatvės pabaigoje dirbęs policijos ekipažas sustabdė patikrinti automobilį „BMW 730“, kurį vairavo tik metų vairavimo stažą turintis Laižuvos gyventojas Linas K.
Pareigūnams įtarimus sukėlė dvidešimt dvejų metų vaikino nerišli kalba ir paraudusios akys, o patikrinimas alkoholio tikrintuvu jų nuogąstavimus patvirtino – jam nustatytas 0,58 promilės girtumas.
Kaip informavo rajono o kelių policijos poskyris, visą savaitę rajone vyks renginiai, skirti Saugaus eismo dienai, kuri minima penktadienį. Tądien sustiprintos policijos pajėgos stebės, kaip pėstieji laikosi Kelių eismo taisyklių, o savaitgalis bus skirtas sugriežtintai vairuotojų blaivumo kontrolei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto