Savaitgalį Mažeikiuose – miesto šventė

Autorės nuotrauka

Pirmadienio popietę Mažeikių rajono savivaldybėje įvyko spaudos konferencija. Joje pristatyta birželio 8-9 dienomis vyksianti tradicinė Mažeikių miesto dainų, šokių ir muzikos šventė „Miestas upės vingyje“.

Ruošiantis šiai šventei buvo sudaryta darbo grupė.
Birželio pabaigoje ir liepos pradžioje Vilniuje šurmuliuos Lietuvos dainų šventė „Vardan tos…“ Tad atvykusieji į šventę „Miestas upės vingyje“ vieni pirmųjų turės galimybę pamatyti, kaip šventei yra pasiruošę kolektyvai iš Žemaitijos regiono. Jie Mažeikiuose parodys viską, ką yra dainų šventei parengę gražiausio, geriausio.
Skaičiuojama, kad į Mažeikius savaitgalį susiburs per 1000 šokėjų, dainininkų, choristų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos, Vokietijos bei Švedijos.
Apie tai, kaip sekėsi išspręsti organizacinius klausimus – sudėlioti ir sustyguoti šventės programą, pasirūpinti svečių apgyvendinimu ir maitinimu, kokių naujovių bus šventės metu, papasakojo šventės organizatoriai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Savaitgalį Mažeikiuose – miesto šventė”

 1. liūdna parašė:

  nykios šventės Mažeikiuose… Duokit jaunimui jas organizuoti…
  Dabar organizuoja pensijinio amžiaus žmonės… Juokinga, kad net ir pensininkai į tokias šventes eiti nebenori… :)))

 2. E.V. parašė:

  Už tuos šventėms išleistus pinigus buvo galima išasfaltuoti bent kelių daugiabučių kiemus. Va tada tikrai būtų buvusi šventė.

 3. sėkmės ir gero oro parašė:

  Taip lyginimą mes turime:vykstame į Akmenės ,Plungės miestų šventes. Taip ten daugiau atlikėjų, taip jie -įžymesni, populiaresni .Matyt rėmėjų turi ,matyt visi pinigai būtent tikslinei šventei ir ,,nueina”.

 4. Gintarė parašė:

  Kodėl nepasikvietus ansamblį LORDĮ iš Suomijos? Per naftininkų šventę jie man labai patiko.

 5. oho parašė:

  kiekvieną kartą tas pats per tą patį..jokių naujovių….o iš kur jos bus kai vis tie patys PIRDYLOS ją organizuoja….imkit pavyzdį iš kitų miestų…o ne tik paukšteliui ataskaitoj padėti…..

 6. Brolis parašė:

  Labą rytą , tai , kad ta Šventė irgi primena Brežnevo epochą , bet jiems tai yra jaunystė tai pats geriausias žmogaus gyvenimo tarpsnis tai nėra ko pykti , pasėdės Valdžia VIP palapinėje ir po šventės

 7. Viktoras parašė:

  Nejaugi nebėra jaunų tos srities specialist.Pasižiūri į foto ir primeną brežnevo laikus.

 8. brr parašė:

  ka tos visos surukusios skrabes veikia valdzioje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto