Savaitgalį rajono keliuose netrūko eismo įvykių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikęs traktoriaus vairuotojas apgadino du automobilius.

Įvykį lėmė neatsakingumas

Penktadienio vakarą Tirkšliuose dėl traktoriaus vairuotojo neatsakingumo įvyko avarija. Tamsiu paros metu traktorininkas savo transporto priemone vežė šakas, jos buvo gerokai išsikišusios už traktoriaus priekabos gabaritų.
Vežamas krovinys buvo nepažymėtas ženklais, priekaboje nedegė šviesos. Dėl šių priežasčių buvo apgadinti du traktorių lenkiantys automobiliai.
Dėl krovinio vežimo taisyklių pažeidimo traktoriaus vairuotojui policija surašė administracinį protokolą.

Neblaivus ir be teisių

Šeštadienį, apie šeštą valandą ryto, mieste budėjusio mažeikiškių policijos pareigūnų ekipažo dėmesį patraukė įtartinai po gatvę manevravęs automobilis „Ford Galaxy“. Sustabdžius jį Ventos gatvėje, paaiškėjo, kad automobilį vairavo vairuotojo pažymėjimo neturintis ir neblaivus (1,77 promilės) 41-erių metų vyras.
Vairuotojui kelionę teko baigti pėsčiomis, nes automobilis buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o mažeikiškis įpareigotas atvykti į policijos įstaigą dėl jam pradėto ikiteisminio tyrimo.

Reikia būti atsargiems

Savaitgalį buvo pastebėtas ir miško žvėrių aktyvumas, kuris lėmė eismo įvykius.
Ir praėjusį penktadienį, ir šeštadienį Mažeikių rajono keliuose policijos pareigūnai užregistravo po du transporto priemonių susidūrimus su laukiniais gyvūnais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto