Savaitgalį – smurtas prieš sutuoktines

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo – sutuoktiniai kumščiais auklėjo savo žmonas.

Šeštadienį į medikus dėl sumušimų kreipėsi 41-erių metų mažeikiškė. Moteris teigė, kad ją dar ketvirtadienio popietę Sodų gatvėje esančio namo kieme sumušė trylika metų vyresnis vyras. Po apžiūros ji išleista gydytis namuose.  

Šeštadienio rytą konfliktas tarp sutuoktinių kilo M. Valančiaus gatvės name. Neblaivus (2,13 promilės) 37-erių metų vyras sumušė septyneriais metais jaunesnę žmoną, ji į gydymo įstaigas nesikreipė. Smurtautojas išvežtas į Šiaulių policijos areštinę.

Sekmadienio vakarą namuose, Melioratorių gatvėje, neblaivus (1,74 promilės) 77-erių metų vyras pakėlė ranką prieš trejais metais jaunesnę žmoną ir buvo išvežtas į policijos areštinę. Šis ikiteisminis tyrimas jam ne pirmas – dėl tos pačios priežasties areštinėje mažeikiškis buvo atsidūręs spalio 20 d.

Už smurtą prieš savo artimą giminaitį ar šeimos narį baudžiama viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto