Savaitgalį – smurto protrūkis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Paskutinį lapkričio savaitgalį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai – dėl fizinio skausmo sukėlimo ir viešosios tvarkos pažeidimo.
Penktadienį, apie aštuntą valandą ryto, mieste kilusio konflikto metu 50-metis vyras smogė trylika metų vyresniam mažeikiškiui ir pagrasino jį užmušti. Po medikų apžiūros nukentėjusysis gydosi ambulatoriškai.
Šeštadienį, apie septintą valandą vakaro, Sedoje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje – viešoje vietoje, neblaivus (1,70 promilės) 28-erių metų vyras sumušė nepilnametį. Penkiolikmetis į gydymo įstaigas nesikreipė, smurtautojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Tą patį vakarą Mažeikiuose, M. Daukšos gatvės namo bute, neblaivus (3,14 promilės) 42-ejų metų vyras sumušė taip pat neblaivią (2,30 promilės) dvejais metais jaunesnę sugyventinę. Moteris į medikus nesikreipė, įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Sekmadienį, apie šeštą valandą vakaro, bute Naftininkų gatvėje buvo sumušta blaivi 29-erių metų moteris. Policijos pareigūnai sulaikė ir į Šiaulių policijos areštinę uždarė įtariamąjį – 36-erių metų vyrą, kuriam buvo nustatytas 1,88 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video