Savaitgalį sulaikyti du girti vairuotojai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį du neblaivūs mažeikiškiai, sėdę prie vairo, buvo sulaikyti policijos pareigūnų. Jie gali ilgam netekti teisės vairuoti.

Nuvežtas automobilis

Penktadienį, apie šeštą valandą vakaro, kelyje Bugeniai–Pikeliai, Ruzgų kaime, policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Vw New Beetle“. Paaiškėjo, kad jo vairuotojas 64-erių metų vyriškis yra girtas – nustatytas 2,07 promilės girtumas. Automobilis buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę, o vyrui įteiktas šaukimas atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariatą
Dar vienas neblaivus vyriškis, vairavęs automobilį „Ford Focus“, buvo sustabdytas sekmadienį, apie penktą valandą vakaro, Purvėnų kaime. Vairuotojui nustatytas 2,96 promilės girtumas.

Gresia baudos

Abiem vairuotojams teks susimokėti nemažas baudas ir atsisveikinti su vairuotojų pažymėjimais.
Tokios bausmės skiriamos asmenims, vairavusiems transporto priemones būnant neblaiviems, kai nustatomas vidutinis girtumas (nuo 1,51 iki 2,5 promilės) arba sunkus – nuo 2,51 promilės ir daugiau.
Už šį pažeidimą vairuotojams gali būti skirta 579–868 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo dvejų iki trejų metų arba 10–30 parų administracinis areštas su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

One Reply to “Savaitgalį sulaikyti du girti vairuotojai”

  1. Gintautas Liutkus parašė:

    kai alkoholio matuokliai parodo 1,5 promilės ir didesnė girtumą, Lietuvoje gresia baudžiamoji atsakomybė ..Pradedamas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*