Savaitgalį – sustiprintas pareigūnų budėjimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį, kai bus minima Visų šventųjų diena, policijos pareigūnai planuoja sustiprinti budėjimą keliuose prie kapinių ir kapinaičių.

Numatyti mobilūs ekipažai

Šeštadienį ir sekmadienį, kai numatytas didelis žmonių bei automobilių judėjimas prie kapinių ir kapinaičių, norint užtikrinti saugų eismą, Mažeikių policijos komisariato pareigūnai planuoja sustiprinti budėjimą.
Numatyta, kad tomis dienomis prie Mažeikių miesto senųjų kapinių bei Geidžiuose prie naujųjų kapinių eismą stebės ir tvarką palaikys vienas policijos ekipažas, esant būtinybei, jam į pagalbą bus pasiruošę atskubėti dar du ekipažai.
„Tomis dienomis budės po penkis policijos ekipažus. Į reidus bus įtraukti visi viešosios policijos skyriaus pareigūnai. Ekipažai nestovės vienoje vietoje, jie bus mobilūs – tam tikru intervalu tikimės  apvažiuoti visus rajono kelius, vedančius prie kapinių, tačiau didžiausias dėmesys bus skirtas mašinų srautui prie miesto kapinių – tiek senųjų, tiek naujųjų“, – sakė rajono patrulių būrio vadas Audrius Apulskis.
Praėjusiais metais, kai Visų šventųjų diena ir Vėlinės buvo šeštadienį bei sekmadienį, rajono keliuose incidentų netrūko: buvo sulaikyti du neblaivūs vairuotojai, lapkričio 2-ąją įvyko penkios avarijos – dvi sukėlė neblaivūs vairuotojai, buvo sužeista pėsčioji.

Tikisi tolerancijos

Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis į kelius išvažiuoja ir tie transporto priemonių vairuotojai, kurie retai kada automobilius išvaro iš garažo. Policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius būti tolerantiškais, praleisti pėsčiuosius bei stebėti kitų vairuotojų manevrus kelyje ar šalikelėje, važiuoti leistinu greičiu, vengti staigių eismo krypties pakeitimų.
„Stengsimės būti tolerantiškais, bausime tik už grubius Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat raginame eismo dalyvių nebijoti – drąsiai kreiptis į pareigūnus, iškilus kokiems nors neaiškumams. Stengsimės pagal kompetenciją padėti ar paaiškinti“, – sakė patrulių būrio vadas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto