Savaitgalį ugnis kėsinosi į pirtį ir automobilį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Visą praėjusią savaitę mūsų rajone tai vienur, tai kitur siautė ugnis (trečiadienį degė sodo namelis, ketvirtadienį – malkinė). Ugniagesiams gelbėtojams teko intensyviai padirbėti ir savaitgalį – šeštadienį užsidegė pirtis, sekmadienį kelyje užsiliepsnojo automobilis.

Šeštadienio pavakarę Mažeikių priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai buvo pranešta, kad Viekšniuose, Birutės gatvėje, dega medinė pirtis. Kai ugniagesiai gelbėtojai atvyko į vietą, pastatas buvo pilnas dūmų. Tik po žvalgybos pavyko aptikti ugnies židinį – paaiškėjo, kad užsidegė perdengimas apie kaminą. Gesinant gaisrą, teko nuardyti dalį perdengimo ir sienos, aprūko pirties patalpa.
Sekmadienio popietę ugniagesių ekipažai skubėjo į Kušlėnų apylinkes – važiuojant keliu, užsidegė automobilis „Mazda 5“. Juo važiavę žmonės spėjo išlipti iš transporto priemonės, kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, mašinos priekis jau skendėjo liepsnose.
Ugnis buvo užgesinta per kelias minutes, tačiau nuostoliai dideli: išdegė automobilio salonas, išsilydė plastikinės dalys, apdegė priekinės padangos, sudužo priekinis stiklas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto