Savaitgalio rezultatas – du pralaimėjimai, viena pergalė

Krepšinio komandoms, kurios rungtyniauja šalies lygose, savaitgalis susiklostė skirtingai: „Ereliai“ patyrė du pralaimėjimus, o „SM–Dubgiris“ iškovojo pirmą pergalę.

Penktadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantys „Ereliai“ išvykoje susitiko su dar pergalių džiaugsmo nepatyrusiu Molėtų „Ežerūnu“. Rungtynės vyko permainingai: po pirmo kėlinio 20:15 pirmavo mažeikiškiai, po antro rezultatas buvo lygus – 39:39. Trečiame kėlinyje persvarą įgijo molėtiškiai ir ją išlaikė iki rungtynių pabaigos. Jų rezultatas – 82:75 aikštės šeimininkų naudai.
Mūsų ekipai 16 taškų pelnė Haroldas Saprykinas.
Šeštadienį „Ereliai“ namuose susitiko su praėjusio sezono NKL čempionu Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“. Mažeikiškiams ir ši kova susiklostė nesėkmingai – nusileista rezultatu 80:88.
Pirmąją pergalę Regionų krepšinio lygoje penktadienį šventė čia debiutuojantys Mažeikių „SM-Dubgirio“ krepšininkai, treniruojami Aloyzo Rudžio. Iki tol tris susitikimus pralaimėję jaunieji mažeikiškiai namuose susikovė su tris pergales turinčiu Klaipėdos VKKM „Neptūnu“.
Pirmoji pergalė iškovota rezultatu 81:65. Nesustabdomas šiose rungtynėse buvo mūsų ekipos lyderis Edgaras Preibys, pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.