Savaitgalis pažymėtas audringai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjęs savaitgalis Mažeikiuose ir Viekšniuose buvo audringas: dėl sužalojimų peiliu mažeikiškis atsidūrė ligoninėje, po dviejų šeiminių konfliktų į areštinę buvo uždaryti visi jo dalyviai.

Sužalojo peiliu

Sekmadienio vakarą į butą Sodų gatvėje buvo kviečiami medikai – jiems pranešta apie peiliu sužalotą žmogų.
Pranešimas pasitvirtino – apie pusę devynių vakaro 46-erių metų vyras buvo pristatytas į Mažeikių ligoninę, medikai jam nustatė durtines žaizdas bei galvos sumušimą. Nors vyras buvo gerokai apsvaigęs nuo alkoholio (2,65 promilės), ligoninėje, kur jis paguldytas gydymui, jį apklausė policijos pareigūnai.
Pirminiais duomenimis, sekmadienį, apie septintą valandą vakaro, nukentėjusįjį sužalojo kartu bute buvęs asmuo, kuris šiuo metu nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Konflikto dalyvius – į areštinę

Šeštadienį vienas po kito į policiją pradėjo plaukti pranešimai apie smurtą artimoje aplinkoje.
Apie pirmą valandą nakties neblaivi (2 promilės) 46-erių metų moteris pranešė, kad bute Žemaitijos gatvėje ją smaugė ketveriais metais jaunesnis sugyventinis. Smurtu moterį kaltino ir neblaivus (2,58 promilės) įtariamasis – jis teigė, kad moteris jam per konfliktą subraižė veidą.
Abu mažeikiškiai buvo sulaikyti ir uždaryti į Šiaulių policijos areštinę.
Tą patį vakarą į areštinę buvo pristatyti ir du viekšniškiai. Konfliktas kilo namuose Žalgirio gatvėje, po jo neblaivus (1,88 promilės) 41-erių metų tėvas ir blaivus 18-metis sūnus vienas kitą kaltino sumušimu. Policija šiuo metu tiria įvykio aplinkybes.
Į Šiaulius išvežtas ir 40-metis Kurmaičių gyventojas – jis įtariamas tuo, kad būdamas neblaivus šeštadienio vakarą sumušė taip pat neblaivią (2,23 promilės) 60-metę uošvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto