Savanoriai iš mažeikiškių priims ir išdalys labdarą

Autorės nuotr.

Ketverius metus Bugeniuose veikia nevyriausybinė, pelno nesiekianti ir įvairias veiklas, nukreiptas į pagalbą vaikams, šeimoms, įgyvendinanti organizacija „Būk su manimi“.
Neseniai Mažeikiuose, Stoties gatvėje, esančiose patalpose organizacijos vadovų ir savanorių iniciatyva duris atvėrė labdaros surinkimo ir išdalijimo punktas.

Nevyriausybinės organizacijos „Būk su manimi“ tikslas yra vienyti kartas – vaikus, tėvus, senelius, jungti įvairaus amžiaus žmones į bendras veiklas ir taip skatinti savęs atradimą, empatiją, vertybių puoselėjimą ir savęs realizaciją. Organizacijos bendruomenę šiuo metu sudaro 30 vaikų ir suaugusiųjų, 5 savanoriai ir 2 darbuotojos.
Iš projektinių lėšų besiverčianti organizacija Bugeniuose yra įsteigusi vaikų dienos centrą, tačiau vien popamokiniu vaikų užimtumu neapsiribojama.
„Būk su manimi“ direktorė Jolita Butkienė ir vadovė veikloms Almantė Karpienė „Santarvei“ papasakojo apie vieną naujausių organizacijos veiklų – Stoties g. 14 Mažeikiuose atidarytą labdaros surinkimo ir išdalijimo punktą.
Pasak „Santarvės“ pašnekovių, bendraujant ir su sunkiau besiverčiančiomis šeimomis ir su organizacijos savanoriais, prieita prie išvados, kad mieste reikalinga vieta, į kurią vieni žmonės galėtų atnešti norimų paaukoti drabužių, smulkiosios buitinės technikos, o kiti galėtų ateiti ir tų daiktų pasirinkti, jei jie reikalingi.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Savanoriai iš mažeikiškių priims ir išdalys labdarą”

  1. Dainora parašė:

    Kaip būtų galima tapti savanoriu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto