Savavališkai pastatyti 58 nameliai vis tik turės būti nugriauti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Generalinė prokuratūra informavo, kad Šiaulių apygardos teismo teisėjų kolegija atmetė atsakovo ir kitų asmenų apeliacinius skundus dėl savavališkai pastatytų namelių Mažeikių rajone esančiame draustinyje. Teismas paliko galioti pirmos instancijos teismo sprendimą, kuriame visiškai pritarta Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroro ieškinio argumentams dėl viešojo intereso gynimo Plinkšių kraštovaizdžio draustinyje.

Dėl savavališkos statybos teismas įpareigojo atsakovą (žemės savininką) per 12 mėnesių nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos savo lėšomis žemės sklype Uikių kaime, Mažeikių rajone, nugriauti 58 statinius ir sutvarkyti statybvietę; o tuo atveju, jei teismo sprendimas nustatytu terminu nebus įvykdytas, – leisti Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai nugriauti 58 statinius ir sutvarkyti statybvietę atsakovo lėšomis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Savavališkai pastatyti 58 nameliai vis tik turės būti nugriauti”

 1. štai STT dar viena tema parašė:

  vieniems galima-,kitiems ne.Buvo net konstatuota,kad Šiaulių Aplinkos Departamento vyukai baliavojo Dubgiryje,ar ne?

 2. Siaip to Haris parašė:

  Jo, o Dubgiris pagal nustatyta tvarka pasistate? Sitam ubagyne jauciu ir ant Gedimino pilies kokia apzvalgos aikstele galetum susirest, tik kainuotu parasiukai brangiau…..

 3. Haris parašė:

  Pagyrimai valdziai. Tas veikejas labai zinojo savo teises, net uz valties isileidima euriko kito reikalaudavo. Gaila, kad pamirso pareigas- statyti namus pagal nustatyta tvarka.

 4. Ser parašė:

  Dubgiris turi pinigu, del to i stovi. Toks lietuvos teisingumas>

 5. Eigulys parašė:

  Rado prie ko pasigalinėt. Moliai neįkibo į Dubgirį, kur konkrečiai ir visai neseniai buvo išniekintas kraštocaizdžio draustinis, pasikabinėjo prie būdelių, kurioms nereikia nė projektų. Užsidėkit pliusą, lopai. Nelegalius inkiliukus nukabinę užsidėsit dar vieną. Šaunuoliai, dirbat gerai. Gal net priimtų į vaikų darželį.

 6. Kas? parašė:

  Ar apie Dubgirį kalba eina?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto